Test: ČO SI O TEBE MYSLIA MUŽI?

Aj z obyčajných odpovedí na obyčajné otázky je možné vyčítať určitú charakteristiku osobnosti. Tento test prezradí, čo si o tebe myslia muži. Odpovedz preto na otázky slovami áno a nie, body si zrátaj a nad výsledkom sa trochu zamysli.

Dostaneš často nádchu?
Áno- 0,
nie-3.

Prečítala si si v poslednom mesiaci knihu?
Áno-2,
 nie-1.

Išla by si v noci sama na cintorín?
Áno - 1,
nie - 4.

Chcela by si, aby bolo po celý rok leto?
Áno-2,
nie -1.

Túžiš po kúpeľni s ružovými obkladačkami?
Áno- 4,
nie -1.

Berieš často tabletky proti boleniu hlavy?
Áno - 1,
nie - 3.

Držala si už v ruke revolver?
Áno -1,
nie- 0.

Uplietla si si niekedy sveter?
Áno-3,
nie-2.

Máš tajomstvo, ktoré nemôžeš nikomu povedať?
Áno - 1,
 nie - 4.

Myslíš si, že výlet je dobrá forma odpočinku?
Áno -2,
nie -1.

VYHODNOTENIE:
26 - 28 bodov: Hoci si to často neuvedomuješ, robíš na mužov veľký dojem a priťahuješ ich pohľady a pozornosť. Škoda len, že si občas taká chladná a niekedy aj tvrdohlavá. Tvrdohlavosť a hádavosť muži nemali nikdy radi. Pamätaj, že samotný obdiv ešte nie je všetko!


23 - 25 bodov: Muži si o tebe myslia, že máš príťažlivosť a sú radi v tvojej prítomnosti. Sama sa však za peknú a príťažlivú nepovažuješ, možno práve preto sa v určitých situáciách usiluješ nenápadne správať. Ináč si pre mužov skutočnou ženou. Využívaj to!

20 - 22 bodov: Tvoje cenné povahové vlastnosti upútajú mnoho mužov, no po čase ich sama odradíš svojím neupraveným výzorom. Ak budeš viac dbať o svoj zovňajšok, záujem mužov o teba sa zvýši.


17 - 19 bodov: Na prvý pohľad to vyzerá tak, že ti na mienke mužov nezáleží. Si spokojná sama so sebou, no škrie ťa, ak muži dajú prednosť inej.  Zmeň svoje správanie sa, lebo takto ostaneš na "ocot".