Stredisko Jasná je dokonalým miestom na oddych nielen pre rodiny, ale aj pre páry

Práve v tomto období viacerí z vás hľadáte miesto, kde by ste si dokonale oddýchli a zrelaxovali so svojimi najbližšími. Na Slovensku je množstvo krásnych miest, kde sa dá oddychovať, dovolenkovať. Jedným z nich je aj stredisko Jasná, ktorá sa nachádza v Demänovskej doline neďaleko Liptovského Mikuláša. Stredisko Jasná je dokonalým miestom na oddych nielen pre rodiny, ale aj pre páry.

Wellness pobyty pre dvoch

Viaceré ubytovacie zariadenia ponúkajú výhodné wellness pobyty pre dvoch. Ak máte už odrastené deti, alebo ste bezdetní, odporúčame vám rezervovať si takýto pobyt práve v Jasnej. Okrem romantických prechádzok a turistiky si dokonale oddýchnete bok po boku svojho partnera v modernom wellnesse. Plne vybavené hotelové izby, parádny wellness a samozrejme vynikajúca gastronómia sú to, čím sa môžu ubytovacie zariadenia v Jasnej pochváliť.
Najmä teraz cez zimu sú wellness pobyty veľmi žiadané. Pomáhajú posilňovať imunitný systém a hlavne dokonale v nich zregenerujete. Vaše telo sa vám určite poďakuje.

Gastronómia

V tomto stredisku ako v jednom z najznámejších stredísk na Liptove si určite vychutnáte chutné bryndzové halušky, bryndzové pirohy a rôzne mäsové špeciality z mäsa od lokálnych chovateľov. Reštaurácia v Jasnej vám okrem chutných špecialít ponúka aj pekné výhľady na okolitý les. Odporúčame navštíviť reštauráciu v Jasnej s barom a panoramatickou terasou. Či už v lete, alebo v zime si máte možnosť vychutnať krásne výhľady a pokochať sa krásnou tatranskou prírodou.

Čo sa oplatí pozrieť v Jasnej?

Ak budete v Jasnej aj s deťmi počas zimy, určite nevynechajte lyžovačku v tomto stredisku. Aj deti si tu prídu na svoje a môžu sa dobre vyblázniť na svahu. V teplom ročnom období zavítajte do Demänovskej ľadovej jaskyne a Demänovskej jaskyne Slobody, ktoré nájdete na začiatku Demänovskej doliny. S deťmi, ale aj vo dvojici absolvujte aj prechádzku k Vrbickému plesu – jedinému ľadovcovému plesu v Jasnej.