Speváčka Veronika Strapková prekvapila svojho manžela

Speváčka Veronika Strapková prekvapila svojho manžela

Ako už na svadbách býva zvykom, novomanželia dostávajú od svadobčanov rôzne typy darov. Na svadbe speváčky Veroniky Strapkovej, ktorá sa konala tento mesiac za účasti len tých najbližších, sa obdarovať rozhodla svojho manžela aj samotná nevesta. A ako speváčka sa rozhodla zložiť pieseň, ktorú mu na svadbe dala zahrať.

„Počas svadobných príprav som rozmýšľala čo také by som mohla darovať manželovi, čo si nevie kúpiť sám. A napadlo mi, že ak mu zložím pieseň a spoločne si na ňu zatancujeme pred svojimi blízkymi, môžem mu tým vyjadriť čo k nemu cítim najlepšie ako viem.“ Veronika je s Filipom, ktorý je dnes už aj jej manželom, presne 8 rokov a na svadbe chcela verejne vyjadriť okrem samotného sľubu aj to, ako veľmi vďačná je za všetko, čo pri svojom Filipovi prežíva. „Veľmi som mu chcela niečo pekné povedať a takouto formou tiež poďakovať, ale som v takýchto situáciách pomerne veľký plačko a tak mi  ako najlepšia alternatíva pripadala forma dopredu nahratej piesne. Keď som ju pustila, viacero ľudí zostalo milo prekvapených a následne za mnou prišli a spýtali sa, či pieseň aj niekedy zverejním. Po úvahe som si povedala, že ak sa nájde čo i len jeden pár, ktorému sa bude tiež hodiť na ich deň, bude pieseň robiť radosť aj ďalej. A to je predsa to krásne,“ dodáva speváčka o dôvodoch prečo sa rozhodla pieseň zverejniť.

Veronikina pieseň z prvého albumu, ktorý sa volá Lietam a je tiež inšpirovaná jej vzťahom, už zaznela aj na cudzej svadbe ako prvý manželský tanec. Táto nová  pieseň  sa volá S tebou a opisuje pocity nevesty v deň, keď sa rozhodne povedať svoje áno. Možno sa v nej teda nájdu aj iné nevesty. O video sa postaral kameraman, ktorý bol na svadbe aby zaznamenal tento deň ako spomienku. Vo videu je zachytená aj svadobná atmosféra ich dňa a tým, že sú tieto zábery autentické, to piesni a celkovému výsledku dodáva krásne čaro. O video sa postaral Lukáš Opiela. Pieseň spolu s Veronikou skomponoval Dávid Szabo a dotvoril ju jej blízky producent Esso.