Pre koho je určené hypoalergénne krmivo pre psov

Pre koho je určené hypoalergénne krmivo pre psov

Psík nie je pre každého chovateľa obyčajným zvieraťom, ktoré žije v jeho tesnej blízkosti. Akonáhle ho máte od šteňaťa a zaslúžili ste sa o jeho výcvik, potom je pre vás pes v podstate člen rodiny. Snažíte sa mu dopriať tú najlepšiu dostupnú zdravotnú starostlivosť a samozrejmosťou by mal byť aj nákup veľmi kvalitného krmiva.

Iba týmto spôsobom totiž udržíte psíkovu psychickú a zdravotnú pohodu, takže on pri vás bude stáť aj v tých najhorších chvíľach, ako verný priateľ človeka.

Unikátne zloženie

Ak chcete dať svojmu štvornohému maznáčikovi veľmi kvalitné krmivo, potom by jednoznačnou voľbou malo byť hypoalergénne krmivo pre psov. To je predávané v špecializovanom elektronickom obchode, kde máte stopercentnú istotu kvality. Okrem toho sa krmivo pýši jedinečným zložením obsahujúcim mäso iba zo slovenskej zveriny, konkrétne z Daniela. To je obohatené o bylinky, oleje a špeciálnu kĺbovú výživu.

Pre koho je hypoalergénne krmivo určené?

Hypoalergénne krmivo obsahuje humínové látky podporujúce funkcie tráviacej sústavy. Každý majiteľ chce pochopiteľne pre svojho psíka to najlepšie, takže sa budete obzerať po kvalitnej potrave, najmä pokiaľ ide o psíkov, ktorý majú problém s tráviacim traktom. Vhodné môžu byť taktiež konzervy pre psy, ktoré sú vyhotovené v rôznych receptúrach. Okrem toho však konzervy bez obáv servírujte dospelým psom bez akýchkoľvek zdravotných ťažkostí alebo starším psíkom, a dokonca je toto krmivo vhodné aj pre obézne zvieratá.

Aká je veľkosť balenia?

Možno si budete hovoriť, že takto špecifické krmivo pre psov bude distribuované iba v malých baleniach, ktorých musíte nakúpiť veľký počet. Opak je však pravdou, pretože v špecializovanom e-shope Panakei.sk máte možnosť kúpiť balenie hypoalergénnych granúl s hmotnosťou až 9 kilogramov. Na obale potom nájdete aj množstvo odporúčanej dennej dávky, ktorú však rozdeľte na 2 porcie. Ideálne ich potom psíkovi dávajte ráno a večer.
Pokiaľ vám na vašom psíkovi naozaj záleží, nezabudnite nakúpiť kvalitné krmivo. Touto investíciou urobíte svojmu štvornohému miláčikovi veľkú radosť.