Pracovné prostredie 21 storočia. Aké to je?

Pracovné prostredie 21 storočia. Aké to je?

Za posledné roky sa v oblasti pracovného prostredia zmenilo viacero vecí. Medzi ne určite patrí plná integrácia technológií, rozvoj osobitnej firemnej kultúry a kladenie dôrazu na spoločné priestory pre spoluprácu. Moderné kancelárie na prenájom poskytujú svojim zamestnancom predovšetkým komfort a efektívne technické služby. Kancelárie Bratislava sú toho dôkazom.

Technika na každom kroku

Vytvorenie pracoviska 21. storočia zahŕňa oveľa viac ako len výmenu stolových počítačov za notebooky a poznámkové bloky za tablety. Moderné kancelárie sú čoraz efektívnejšie, takže je všetko pre zamestnancov dostupné online. Skutočné technicky zdatné kancelárie majú interaktívne tabule a pokročilé konferenčné platformy, ako aj online nástroje na profesionálny rozvoj. Vo všeobecnosti sú súčasné kancelárie ochotné investovať do technológií, aby sa zamestnanci mohli efektívne spájať a spolupracovať. Kancelárie Qubes v Nivy Tower ponúkajú svojim klientom bezkontaktné vjazdy, inteligentné parkovanie či najrýchlejšie výťahy v krajine. Plne servisované, modulárne kancelárske priestory s vysokorýchlostným Wi-fi pripojením a spoľahlivou záložnou sieťou sú samozrejmosťou. A to je len niekoľko riešení v základnom smart balíku, vďaka ktorému sa Nivy Tower radí medzi technologicky najvyspelejšie kancelárske budovy.

Tímová práca a otvorené priestory

Schopnosť kreatívne pracovať ako súčasť tímu sa stáva čoraz dôležitejším aspektom súčasného prostredia na pracovisku. Okrem toho sa podniky začali spoliehať na tímové brainstormingy, vzájomné hodnotenia a iné metódy na identifikáciu zručností a silných stránok svojich zamestnancov. Mnoho inovatívnych spoločností kvôli tomu prešlo od uzatvorených kancelárií k otvoreným priestorom. Dôvod tohto posunu v dizajne je jednoduchý, povzbudzuje zamestnancov k spolupráci a interakcii. Ak sa rozhodnete pre prenájom kancelárskych priestorov v Nivy Tower, získate nielen exkluzívne spoločné priestory (typu open space) a zasadačky, ale aj vlastné kancelárie, telefónne búdky a zákutia, kde sa môžete plne sústrediť. Každý typ práce vyžaduje iné pracovné prostredie a kancelárie Qubes to rešpektujú. Navyše veľkosť kancelárie sa prispôsobí potrebám vašej firmy, takže zaplatíte len za to, čo skutočne potrebujete.

Jedinečná firemná kultúra

Rozvoj definovanej a dlhotrvajúcej firemnej kultúry je veľkou výzvou pre každú organizáciu. Pre podniky je čoraz dôležitejšie poskytovať výhody, ktoré zamestnancom prinesú väčšiu rovnováhu medzi prácou a osobným životom. Z dlhodobého hľadiska pozitívne pracovné prostredie podporuje produktivitu a pomáha udržať zamestnancov. Vytvorenie prostredia, v ktorom si zamestnanci môžu užívať komfortné a moderné vybavenie, vám prinesie aj zvýšenie produktivity a väčšiu angažovanosť v práci. Budovanie silnej zamestnaneckej kultúry v súčasnosti viaceré podniky riešia prenájmom jedinečného kancelárskeho priestoru. Zážitok z neho musí byť dokonalý a komplexný, a preto vyberajte uvážene. V kanceláriách Qubes okrem dizajnového nábytku nájdete aj spoločnú vybavenú kuchynku, gaming zóny a komunitné priestory. K dispozícii budete mať tri poschodia reflektujúce moderný a funkčný dizajn, ktorý si na prvý pohľad zamilujete.

Exkluzívna adresa

Firemná adresa je veľmi efektívna, aj pokiaľ ide o marketing. Pôsobivá obchodná adresa pomôže vašim klientom vidieť vašu spoločnosť ako serióznu a dôveryhodnú. Príťažlivé miesto pomôže tiež zlepšiť vaše vzťahy so zákazníkmi. Ak sa vaša spoločnosť nachádza v oblasti, ktorú klientela považuje za zaujímavú, je pravdepodobnejšie, že s vami bude obchodovať. Tiež im to uľahčí návštevu alebo kontaktovanie vašej firmy. Nivy Tower je adresa, ktorá je viditeľná z diaľky, a to doslova. Veža Nivy je súčasťou projektu Stanica Nivy, ktorá je srdcom novej mestskej štvrte Nové Nivy. Nivy Tower je svojou výškou a jedinečnou polohou ikonou celej Bratislavy. Do svojej kancelárie sa dostanete pohodlne autom, na bicykli, MHD alebo pešo. V susedstve kancelárii Qubes na nachádza autobusová stanica Nivy, viac než 250 obchodov, gastro areál s tržnicou a zelená strecha určená na aktívny oddych a relax.