Nechajte sa uniesť veľkolepým finále životov bratov Milesovcov.

Tá správna sladká bodka za celou sériou o sukničnárskych bratoch Milesovcoch. Piata kniha, ktorá prichystala veľkolepé finále. Navždy Miles. Opäť emotívne, zábavné, svižné...jednohubka, ktorú si vychutnáte pri bazéne alebo na pláži.

Kedysi sukničkárskych bratov Milesovcov vytrhli z povrchného života miliardárov výnimočné ženy. Láska ich zmenila. Prechádzajú vlastným životným príbehom po boku svojich milovaných polovičiek. Roky, ktoré nasledovali po tom, ako sa rozhodli byť spolu, im priniesli nádherné chvíle plné vášne. No čakajú na nich aj skúšky, ktoré môžu ich vzťah upevniť alebo rozdeliť.

Jameson a Emily sa rozhodnú poraziť jeho vorkoholizmus útekom do oázy pokoja.
Tristan a Claire sa učia zladiť novovznikajúcu rodinu s budúcnosťou ich podnikania.
Elliot a Kate čelia najťažšej výzve ich života, ktorá preverí silu ich lásky.
Christopher a Hayden sa snažia skombinovať svoje rozdielne povahy a životné postoje tak, aby boli obaja šťastní. A s nimi aj ich adoptívny syn Eddie.
Prekonajú spolu výzvy, ktoré sa na nich zosypali, a zažijú: žili šťastne až do smrti?

Sledujem, ako Emily, láska môjho života, dokázala pohnúť nebom aj zemou. Toto je nepochybne najúžasnejšia vec, akú som mal kedy možnosť zažiť.
Neviem pochopiť, ako ženy dokážu niečo podobné každý deň.
Neexistujú slová, ktorými by sa dala opísať bázeň, ktorú cítim v tejto chvíli voči ženám.

Navždy Miles je krásne finále, chrumkavý príbeh, ktorý sa ideálne hodí k dobrému koktailu, na pláž či k bazénu. Je to vydarená bodka, čerešnička na torte, v ktorej sa dozvieme ako pokračovali životy jednotlivých Milesov a ich partneriek. Tak ako predošlé časti, ani tento diel nesklamal – svieže dialógy, zábavné hlášky a humor, Milesovci na zožratie, vášeň a erotika, a prirodzene dynamika, ktorá posúva príbeh stále dopredu. Len by to chcelo viac strán, lebo tých 208 stránok zhltnete ako nič.

Vďaka za to, že milujete príbehy o bratoch Milesovcoch rovnako ako ja. S nostalgiou zatváram dvere za touto sériou, ale ako vieme, keď sa jedny dvere zatvoria, iné sa zase otvoria. Veľmi sa na to teším. Ľúbim vás,“ odkazuje autorka T.L.Swanová.