Liptov čaká exotická tropická noc

Tropické počasie na Slovensku sa nezaobišlo bez následkov. Vysoké teploty totiž zmenili charakter niektorých regiónov, čo sa prejavilo aj na Liptove. Kým v minulosti mohli o tropických nociach pod Chopkom len snívať, dnes sú skutočnosťou. Horúcu oslavu s nočným kúpaním prichystali v najväčšom liptovskom akvaparku už na tento víkend od 14.-16. augusta.

 

Tropical Night Party je jediná nočná party v bazénoch tohto leta. Jej cieľom je dotvoriť prímorskú atmosféru na Liptove do úplných detailov. „Na Liptove už máme morskú vodu, vlny, surfovaciu vlnu, šnorchlovanie, potápanie aj pieskovú pláž. Nikde však návštevníci nemôžu ochutnať čaro letnej noci na pláži. Tento zážitok sa im snažíme sprostredkovať práve piatkovou nočnou party v bazénoch, ktoré budú otvorené do skorých ranných hodín. Veríme, že táto atrakcia návštevníkov regiónu zaujme a priláka množstvo záujemcov o netradičný spôsob zábavy,“ hovorí riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu REGION LIPTOV Darina Bartková.

 

Okrem plávania a šnorchlovania sa návštevníci zabavia s animátormi, DJ-om z najväčšej diskotéky v Katoviciach a s tanečnou skupinou TESS z Poľska. Nebude chýbať ani tanečné predstavenia a nočný aquagym. Krv v žilách rozprúdi vystúpenie dvojice Donatan & Cleo. „Ide o vynikajúci mix od našich severných susedov. Hudobný producent, ktorý sa podieľal na vyše pätdesiatich albumoch ovenčených platinovou platňou a slovanská blondínka s černošským hlasom a mnohými tvárami. Táto kombinácia je zárukou vynikajúcej zábavy a skvelého zážitku, ktorý sa oplatí vidieť,“ dáva do pozornosti brand manažérka akvaparku Andrea Lehotská.

 

Aj na Liptove je možné pretancovať celú noc v plavkách. Návštevníci sa budú baviť na svetovej úrovni. Jedinečný zážitok je práve letná prímorská dovolenka so všetkým čo k tomu patrí. „Horúcu noc dokážeme garantovať, keďže party sa bude konať buď v teplých termálnych bazénoch pod holým nebom alebo v Tropical Paradise pod palmami, kde je teplota 30 stupňov garantovaná (miesto konania záleží od počasia),“ vysvetľuje Andrea Lehotská.

Tropická oslava sa začína už predpoludním atraktívnymi súťažami, animáciami a vyšperkuje ho večerné vystúpenie dvojice Donatan & Cleo. Nabitý program bude pokračovať zábavou v bazénoch s cvičením vo vode a následnou nocou plnou výbornej hudby, ktorá vyvrcholí o tretej ráno. Kto sa chce aj v horách cítiť ako v trópoch, mal by si v piatok 14. augusta rezervovať čas na dlhú noc plnú hudby a vody.