4 tipy ako si z domova vytvoriť útulné hniezdočko

Jesenný vietor a čím ďalej kratšie dni sú častým dôvodom, prečo začiatkom jesene trávime viac času v pohodlí domova. Či už si pustíte film, vezmete si knižku alebo sa chystáte na rodinný turnaj v Monopoly, určite sa vám budú hodiť mäkučké vankúše, hrejivé deky a prikrývky, ktoré vám poskytnú dostatok pohodlia, ale aj príjemne zútulnia celý interiér.

  • Vankúšové kráľovstvo

Kto by nemiloval ten pocit, sadnúť si na obľúbené kreslo alebo sedačku a zaboriť sa do mäkučkých vankúšov? Tie v interiéri plnia nielen praktickú funkciu, ale aj estetickú. Z neosobnej a chladnej miestnosti dokáže len pár vankúšov a drobných doplnkov vytvoriť útulné hniezdočko, kde budete radi tráviť čas sami alebo s rodinnými príslušníkmi.

  • Hrejivé deky a prikrývky

Hoci sa na jeseň už pomaly rozbieha aj vykurovacia sezóna, zimomraví členovia domácnosti určite ocenia nejakú deku či pléd, do ktorého sa môžu zababušiť. V KiKu nájdete širokú ponuku diek a plédov v rôznych farbách, štýloch, materiáloch a veľkostiach. Stačí si tak len vybrať tú pravú pre vás.

  • Koniec studeným nohám

Hoci dnes existuje rad technologických vychytávok a materiálov, vďaka ktorým nebývajú podlahy tak chladné, na niektorých miestach bytu či domu možno využijete aj menšie kusové koberce. Ráno, keď vykročíte nohami z postele alebo keď vstávate z gauča, nie je nič príjemnejšie, než zaboriť nohy do mäkkého koberca, ktorý navyše príjemne hreje.

  • Spanie ako na obláčiku

Spánok je pre kvalitný odpočinok kľúčový. Samozrejmosťou by tak mali byť nielen kvalitné matrace a rošt, ale aj priedušné periny a posteľná bielizeň. Lôžkoviny by mali byť vyrobené z príjemných materiálov. Ich nespornou výhodou je však tiež nevyčerpateľné množstvo vzorov a farieb, ktoré môžete zladiť so zvyškom interiéru.

Zdroj: KIK