DENNÍK RELAX - Na Zdravie Vody

Na Zdravie Vody

Po dlhom čakaní naplno spúšťame projekt Na Zdravie Vody. Počas leta nás čakajú akcie na viac či menej známych bratislavských vodách, na ktorých okrem mechanického čistenia brehov a vôd budeme apelovať aj na minimalizáciu odpadu.

Problém s neporiadkom v oblastiach vôd je dlhodobý nie len v Bratislave a zasahuje a znižuje kvalitu života ľudí, ale aj zvierat a rastlín v nich žijúcich. Preto už nemôžeme dlhšie čakať a spúšťame spolu s ďalšími zaujímavými ľuďmi tento environmentálny projekt. Na Divokej vode sa môžete tešiť na živé rytmy Malalaty, v petržalke nám do čistenia zahrá Milan Lieskovský a DJ Škrupa uvidíte priamo vo Vydrici. Podporiť nás prídu aj značky Fierce Babe či Bratiska a iní influenceri.

Osviežujúce letné drinky, západ slnka na surfovej vlne a balkánsky beat – to všetko môžete čakať už túto sobotu o 15:00. (udalosť: https://www.facebook.com/events/2309106182502752/)
Okrem skvelej atmosféry a pomoci životnému prostrediu vás môžu prilákať aj zaujímavé ceny našich partnerov.

Ďakujeme našim partnerom: Finlandia, Divoká Voda, Demon Surfboards, UP City!, Cherry & Cherry event agency, Monsters Cafe and Bar a iní.
Mediálni partneri: TA3, Noizz.sk, Startitup.sk, Denník Relax

Tešíme sa na Vás, najbližšie už túto sobotu.
Sledujte nás na FB: Na Zdravie Vody https://www.facebook.com/nazdravievody/