Vytvorte si doma kúzelnú vianočnú atmosféru

To pravé kúzlo Vianoc nespočíva v darčekoch a bohatej večeri. Príjemnú sviatočnú pohodu navodia spoločné chvíle s rodinou či priateľmi, ale aj vianočné dekorácie, voňavý stromček a všadeprítomné svetielka a sviečky, ktoré k adventu skrátka patria. Vianočné doplnky dokážu interiér premeniť v magický priestor, ktorý vás úplne pohltí svojou atmosférou, a preto vám prinášame niekoľko tipov, ako to dosiahnuť.

Vianočný stromček je jedným z neodmysliteľných symbolov Vianoc a v mnohých rodinách ho každý rok spoločne zdobia. Spôsobov, ako stromček ozdobiť, je dnes naozaj nespočetné množstvo. Niektorí dávajú prednosť luxusným trblietavým ozdobám, iní preferujú tradičné ozdoby z prírodných materiálov. Či už siahnete po klasických červených a zlatých farbách, drevených ozdobách alebo napríklad modernej striebornej, voľte vždy tak, aby sa výsledok páčil predovšetkým vám a užili ste si pri zdobení dokonalé chvíle s rodinou.

Vytvorte si doma kúzelnú vianočnú atmosféru Vytvorte si doma kúzelnú vianočnú atmosféru

Veľkým vianočným trendom posledných rokov je návrat prírodných materiálov. Niet divu, že si získali takú popularitu. Teplé drevené odtiene dokážu priestor príjemne zútulniť a v kombinácii s jemným osvetlením vdýchnu vášmu domovu sviatočného ducha.

Vytvorte si doma kúzelnú vianočnú atmosféru Vytvorte si doma kúzelnú vianočnú atmosféru

Príjemné tlmené osvetlenie pôsobí veľmi slávnostne. Pomáha rozveseliť a navodiť vianočnú atmosféru počas pochmúrnych zimných večerov, v priebehu sviatočných dní. Či už preferujete rôzne LED reťaze a lucerny alebo tradičné sviečky, z bohatého sortimentu ASKO - NÁBYTOK si iste vyberiete tie ideálne pre vytvorenie pravej vianočnej nálady.

Zdroj: Asko