Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Útočisko počas karantény

Jar, akú tu máme dnes, si zrejme nik z nás nepamätá. Vonku krásne svieti slnko, vzduch už je poriadne teplý, no napriek tomu si toto všetko nemôžeme vychutnať tak, ako by sme chceli. Kvôli karanténe, či už povinnej, alebo dobrovoľnej, musíme dôkladne zvažovať každý náš krok. Aj kvôli tomu sa naším jediným útočiskom stala naša záhrada, balkón, lodžia či terasa. A aby sme si pobyt v ich priestoroch čo najviac vychutnali, mali by sme si ich zariadiť a skrášliť tak, aby sme sa cítili pohodlne a príjemne.

Záhrada, balkón, lodžia či terasa. To sú miesta, ktoré sú, a pravdepodobne ešte nejaký čas aj budú naším jediným útočiskom. Tu totiž môžeme tráviť čas bez rizika, že by sme mohli niekoho nakaziť koronavírusom, prípadne si ho odniesť domov. Verte však, že aj čas strávený na terase, môže byť výnimočný. Všetko však nasvedčuje tomu, že budeme v týchto priestoroch tráviť veľa času, preto by sme sa mali postarať o útulné prevedenie našich exteriérových priestorov. Základom je pohodlné sedenie, ktoré by tu určite nemalo chýbať! Dotvoriť ho môžete aj mäkkými vankúšmi na sedenie či hrejivým kobercom, vďaka ktorým vám nebude chladno ani v prípade, ak by sa ešte predsa len ochladilo.
Útočisko počas karantény

Vankúše na sedenie, 5,49 EUR
Exteriérové koberce, 10,99 EUR

  • Okrem pohodlia by sme však mali myslieť aj na našu psychickú pohodu, pretože tá je momentálne veľmi dôležitá. Exteriér si preto môžeme spríjemniť viacerými jemejšími, ale aj výraznejšími doplnkami, vďaka ktorým sa budeme aj počas karantény cítiť príjemne a zmysluplne.

Útočisko počas karantény Útočisko počas karantény

Dekoračná figúrka lev, 31,99 EUR
Dekoračná figúrka Budha, 31,99 EUR

  • Na záhradu zas môžeme umiestniť pár detských hračiek, s ktorými sa počas týchto príjemných jarných dní parádne zabavia.


Útočisko počas karantény Útočisko počas karantény
Šmýkačky, 20,99 EUR            

Bowlingové
súpravy, 10,99 EUR

Kosačky so zvukom, 10,99 EUR

Súpravy vedierok,               
5,49 EUR

Zdroj: KIK