Takto vnesiete do svojho domova pravý jarný vánok

Hrejivé lúče slnka, vôňa prvých jarných kvetov či prenikavý štebot vtákov. Príroda sa pomaly prebúdza a začína meniť aj okolie našich príbytkov. V KiKu teraz nájdete vkusné dekorácie s nádychom jari, ktoré po dlhých zimných mesiacoch príjemne osviežia vašu domácnosť či záhradu.

Takto vnesiete do svojho domova pravý jarný vánokRozkvitnutá lúka aj v interiéri

K jari nepochybne patria kvety. Či už na vašej záhrade, balkóne alebo rovno v obývačke. V predajniach KiK si môžete vybrať aj z rôznych druhov umelých kvetov. Vnútro vášho príbytku pekne ozvláštnia napríklad aj takéto tulipány, ktoré stačí dať do vázy alebo len položiť na akékoľvek miesto. Navyše, nevyžadujú si neustálu starostlivosť a máte tak o starosť menej. Príroda sa nám sfarbuje do pestrejších farieb a keď sa poriadne započúvame, začujeme už aj prvé noty spevu sťahovavých vtákov. Sviečky v jemných pastelových farbách či závesná dekorácia s vtáčikmi tak len podčiarknu celú túto atmosféru.

 Takto vnesiete do svojho domova pravý jarný vánok Takto vnesiete do svojho domova pravý jarný vánok

Oživenie v pravom slova zmysle

Tí, ktorí nechcú zostať len pri umelých kvetoch, môžu siahnuť po šikovnom kvetináči, ktorý svojou neutrálnou farbou zapadne k akejkoľvek jarnej výzdobe na vašom balkóne či terase. Môžete si do neho zasadiť aj jarné kvety či bylinky. Zároveň si do neho môžete zapichnúť aj dekoračného motýľa. Počas týchto dní môžeme pozorovať, že slnko už zapadá o čosi neskôr. Avšak, ak chcete aj počas tohto ročného obdobia tak trošku vyčnievať medzi svojimi susedmi aj po zotmení, potom sa vám bude hodiť aj takáto tulipánová svetelná reťaz.

Takto vnesiete do svojho domova pravý jarný vánok

Zdroj: KIK