Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Rozkvitnutá domácnosť

Kvitnúce kvety dokážu náš domov perfektne osviežiť. Ozvláštnia aj ten najminimalistickejší interiér a darujú mu kus nevšednosti. Rezané kvety vo váze však nie sú zadarmo a ak nechceme, aby naše výdavky podrástli, môžeme urobiť férový kompromis. Kvety sa predsa dajú do interiéru dostať aj inou než len „živou“ formou. Siahnuť môžete napríklad po ich imitácii na bytových doplnkoch, domácich pomocníkoch či dokonca na jedálenskom servise!

Bytové doplnky dokážu interiér zmeniť na nepoznanie. Ich výberom môžeme materializovať predstavy nášho vnútorného sveta, rovnako si nimi však dokážeme navodiť príchod ročného obdobia, ktoré milujeme. Ak sa preto neviete dočkať rozkvitnutej jari, môžu byť pre vás tou správnou voľbou napríklad sviečky v podobe kvetov.

 Rozkvitnutá domácnosť
          
KiK, Bytové dekorácie a sviečky, info o cene v predajni

Ak patríte k náruživým kávičkárom, môžete si kvety dopriať aj na vašom obľúbenom hrnčeku. Okrem toho vás budú kvety a ruže určite baviť aj na klasických či dezertných pohároch, vďaka ktorým vnesiete do svojho príbytku aj kus štýlového retra.

Rozkvitnutá domácnosť              
KiK, Kvetinové poháre a krnčeky, info o cene v predajni

A ak chcete byť kvetmi obklopení ešte intenzívnejšie, môžete si ich imitáciu dopriať aj na domácich pomocníkoch, s ktorými vám upratovanie pôjde jedna radosť. Farebný vzhľad plný sviežich kvetov vám tak bude spríjemňovať aj chvíle, ktoré ste ešte donedávna veľmi neobľubovali.   

Rozkvitnutá domácnosť
          
KiK, Metly a pomôcky na upratovanie s kvetinovým motívom, info o cene v predajni