Pripravte sa na záhradnú párty

Tiež sa nemôžete dočkať leta? Dni plné slnka priam lákajú k zorganizovaniu nejakej vonkajšej oslavy. Tá sa celkom iste nezaobíde bez dobrých priateľov a rodiny, ale aj bez grilovaných dobrôt, osviežujúcich nápojov a množstva zábavy! Na sezónu letných párty sa môžete vybaviť v predajniach KiK, kde nájdete všetko potrebné.

K letu patrí grilovanie

Zbiehajú sa vám sliny už pri myšlienke na grilovanie? Okrem kvalitných surovín a rozžeraveného grilu sa vám určite bude hodiť aj štýlový riad inšpirovaný škandinávskym minimalizmom. V KiKu ho nájdete hneď v dvoch farebných variantoch – modrej a bielej.

 Pripravte sa na záhradnú párty Pripravte sa na záhradnú párty

Vybavenie na záhradnú párty

Balóniky sú nevyhnutnou ozdobou každej oslavy. Aby ste stačili s dychom, môžete ich nafúknuť pomocou stlačeného hélia, ktoré tiež nájdete v sortimente KiK. Pokiaľ patríte medzi šťastlivcov, čo majú na záhrade aj bazén, vaše ratolesti určite ocenia nafukovací matrac a kruhy, s ktorými je vo vode naozajstná zábava.

Pripravte sa na záhradnú párty Pripravte sa na záhradnú párty

Praktickí pomocníci

Vo chvíli, keď zapadne slnko, sa vám bude na oslave hodiť aj sviečka. Nielen, že vytvorí romantickú atmosféru, ale vôňa citronely odpudí aj vtieravý hmyz, ako sú muchy alebo komáre. Praktickým pomocníkom na jedálenský stôl bude určite aj PVC obrus, ktorý sa ľahko udržiava, a aj servítky.

Pripravte sa na záhradnú párty Pripravte sa na záhradnú párty Pripravte sa na záhradnú párty