Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Nechajte váš interiér rozkvitnúť

 Jar je v plnom prúde a vonku pomaly všetko rozkvitá. Pozvite preto trochu jari aj do svojho domova, ktorý môžete zaplniť rezanými, ale aj črepníkovými kvetmi. Tie interiér krásne zútulnia a vytvoria pocit harmónie a jarnej pohody. Navyše, ak čerstvé kvety dostanete od niekoho blízkeho, určite si ich veľmi radi vystavíte v krásnej váze na dobre viditeľnom mieste.

Kvety sú síce najkrajšie vo voľnej prírode, ale skvele vyzerajú aj v interiéri. Či už si kyticu prinesiete z kvetinárstva alebo si ju romanticky natrháte niekde na lúke, v oboch prípadoch sa skvele hodí do sklenenej vázy. Tie sú nielen nadčasové, ale zároveň dajú vyniknúť kráse a jedinečnosti každej kvetiny. A ak doma práve nemáte čerstvé kvety, rovnako dobre ju využijete aj ako štýlový bytový doplnok.

Nechajte váš interiér rozkvitnúť Nechajte váš interiér rozkvitnúť

Váš byt však neozdobia len živé kvety. Čo tak siahnuť, napríklad, po sušených, ktoré vám vydržia omnoho dlhšie? Skvele vyzerajú v drevených vázach, ktoré vášmu domovu dodajú nefalšovaný šmrnc prírodných prvkov. Veľmi vďačným doplnkom sú však aj sviečky, ktoré v interiéri dokážu navodiť príjemnú a pohodovú atmosféru. A aby ste zamedzili riziku požiaru, je dobré ich umiestniť do sklenených svietnikov.

Nechajte váš interiér rozkvitnúť


O spoločnosti   
Spoločnosť ASKO – NÁBYTOK, súčasť rodinnej podnikovej skupiny PORTA so sídlom v Nemecku, patrí medzi tuzemských predajcov nábytku s tradíciou už od roku 2006, keď spoločnosť otvorila svoju prvú predajňu v Nitre. S heslom „Nábytok pre všetkých“ ponúka vo svojich 6 predajniach po celej Slovenskej republike kompletný sortiment vybavenia domácnosti, bytových doplnkov a kuchýň na mieru. S cieľom umožniť nákup ponúkaného sortimentu aj on-line, z pohodlia domova, prevádzkuje od roku 2010 aj e-shop.   

Spoločnosť kladie zásadný dôraz na spokojnosť zákazníkov, preto ponúkané služby neustále skvalitňuje a rozširuje. Nasledovanie najnovších trendov sa zároveň premieta aj do renovácie obchodnej siete. Zákazníkovi sú v predajniach ASKO – NÁBYTOK k dispozícii vyškolení predajcovia, ktorí ponúkajú odborné poradenstvo s ohľadom na možnosti a priania každého klienta. Potreby náročnejšieho zákazníka uspokojí realizácia zákaziek na mieru. Špecializované kuchynské štúdiá v každej z predajní poskytujú kompletný servis – od 3D návrhu, výroby, až po dopravu a montáž kuchyne.   

Ďalšie informácie o spoločnosti nájdete na www.asko-nabytok.sk.
Autor fotografie:www.pixabay.com