Home office z postele? Toto sú tipy ako na to

S príchodom nového roka sme medzi novoročnými pozdravmi dostali aj ďalšiu vlnu home officov. Zdá sa tak, že domáco-pracovné prostredie bude neodmysliteľnou súčasťou nášho života aj v roku 2021. Stavať by sme preto mali na jeho silných základoch odetých do lákavosti domáceho prostredia namiesto toho, aby sme sa mu silou mocou bránili. Vybavovanie mailov a telefonátov predsa nie je vylúčené ani z postele, a tak si môžete príjemné posviatočné leňošenie o pár dní predĺžiť. Toto sú tipy, s ktorými vám to pôjde ako po masle!

    1. Príjemná posteľná bielizeň

Ak máte „úradovať“ z postele, mali by ste sa v nej cítiť maximálne komfortne. Ideálne preto bude, ak svoje periny oblečiete do bavlnenej posteľnej bielizne. Tá vám dodá príjemný pocit pohodlia a okrem toho vás parádne zahreje aj počas dní, keď je vonku nepríjemné sychravé počasie.  

Home office z postele? Toto sú tipy ako na to

KiK, Bavlnená posteľná bielizeň

    2. Pohodlné domáce oblečenie

To, že sa vám z postele pracuje príjemne, ešte neznamená, že musíte celý deň stráviť v oblečení, v ktorom ste spali, práve naopak. Ak sa vám počas dňa nechce chodiť v oblečení, ktoré si bežne obliekate do práce, potom môže byť vhodnou alternatívou práve pohodlné domáce oblečenie. V posteli vám takýto komplet prekážať nebude a keď sa rozhodnete ju opustiť, budete pôsobiť, akoby ste v nej ani nestrávili polovicu dňa.

Home office z postele? Toto sú tipy ako na to Home office z postele? Toto sú tipy ako na to
      
KiK, Domáce oblečenie

    3. Príručný stolík

Nech už je naša posteľ akokoľvek pohodlná, stolík, aspoň príručný, potrebujeme. Poslúži nám vtedy, keď si potrebujeme do diára zapísať dohodnuté termíny, no odložiť si naň môžeme aj všetky potrebné dokumenty, kávu či čaj. Verte, že ak ho nebudeme mať po ruke, budeme z nášho posteľného pracovného prostredia zbytočne nervózni.
Home office z postele? Toto sú tipy ako na to
 
KiK, Príručný stolík

    4. Obľúbený hrnček

Ruku na srdce – ktorí z nás dokážu otvoriť počítač predtým, ako si zalejú šálku blahodarnej kávy či zeleného čaju? Takých je nás asi málo. A verte, že bez svojich obľúbených „životabudičov“ sa nezaobídeme ani počas home office. Pripravte si preto svoj obľúbený hrnček, z ktorého bude mať káva či čaj mimoriadne lahodnú chuť a váš pracovný čas tak bude oveľa efektívnejší.

Home office z postele? Toto sú tipy ako na to


KiK, Hrnček na kávu
Autor fotografie:https://pixabay.com/sk/kniha-%C4%8D%C3%ADtanie-%C4%8D%C3%ADta%C5%A5-relax%C3%A1cie-791824/