Aj malé sedačky ponúkajú veľký komfort

 Malé byty majú svoje špecifiká a platí, že čím sú menšie, tým viac je potreba všetko svedomito plánovať a dôkladne premyslieť. Našťastie dnes existuje celý rad zaujímavých riešení do malých priestorov, ktoré sú robené na mieru. Patríte aj vy medzi obyvateľov domácností, kde je potreba premýšľať nad využitím každého centimetra? Potom vás iste zaujme sortiment malých sedacích súprav v ASKO - NÁBYTOK. Hoci sú menších rozmerov, ponúkajú veľmi pohodlné miesto pre oddych a mnohokrát majú aj úložný priestor či rozkladacie lôžko.

Pri zariaďovaní malých bytov existuje rad praktických možností, ktoré vám pomôžu priestor opticky zväčšiť. Prvým krokom je voľba vhodných farebných odtieňov. Sýte výrazné farby, tmavý nábytok i farebné steny - to sú veci, ktorým by ste sa mali v malej domácnosti vyvarovať. Ideálnou voľbou, ktorá celý byt rozjasní, je presvetlenie interiéru. To môžete vytvoriť svetlými farbami či zrkadlami na stenách, ktoré tiež perfektne čarujú s veľkosťou priestoru. Čo sa týka samotného vybavenia, odporúča sa vyberať skôr otvorené vzdušné police a ľahké materiály, ako je napríklad nábytok z odľahčeného kovu, transparentného plastu alebo ohýbaného dreva. Vhodnou voľbou je tiež variabilný nábytok, ktorý dokáže plniť viac funkcií naraz a možno ho obmieňať podľa aktuálnych potrieb.

Častým problémom, ktorý riešia obyvatelia menších bytov, je výber sedacej súpravy. Ťažkým orieškom malých obývacích izieb je vybrať správnu sedačku, ktorá bude pohodlná, rozmerovo prístupná a bude vyhovovať potrebám rodiny. V ponuke ASKO - NÁBYTOK nájdete celý rad dizajnových malých sedacích súprav, ktoré zaujmú nadčasovým dizajnom i svojou výbavou, ako sú úložné prvky, polohovateľné opierky hlavy a jednoduché rozkladanie. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktorý vám zaručí stabilitu pohovky a jej vysoký komfort. Pokiaľ s výberom stále váhate, môžete sa obrátiť priamo na vyškolených predajcov z ASKO - NÁBYTOK, ktorí vám radi poradia.

Sedacia súprava Boomer
Variabilná a praktická rohová sedacia súprava Boomer v šedom odtieni sa vzhľadom k svojim rozmerom hodí aj do menšieho priestoru, ktorému sa ľahko prispôsobí vďaka možnosti univerzálneho zostavenia s otomanom vpravo i vľavo. Mäkké oporné vankúše vám poskytnú neobyčajné pohodlie, zatiaľ čo dvojitá rozkladacia funkcia ponúkne dostatočnú plochu pre príležitostné prespanie. Sedačka disponuje tiež dvoma úložnými priestormi a praktickým bočným látkovým vreckom pre odkladanie časopisov.

Aj malé sedačky ponúkajú veľký komfort

Sedacia súprava Magic
Aj v menšom priestore môžete vykúzliť útulné miesto pre každodenný oddych a chvíle pohody. S rohovou sedačkou Magic v atraktívnom zelenom odtieni to bude ľahké, pretože sa vďaka svojim rozmerom a variabilite prispôsobí vašim potrebám. Poťah s efektom zamatu obsahuje hydrofóbny povlak, ktorý chráni pred rýchlym prienikom tekutín a okamžite absorbuje vodu cez tkaninu. Samozrejmosťou je možnosť rozloženia na lôžko a úložný priestor.
Aj malé sedačky ponúkajú veľký komfort

Sedacia súprava Danny
Rohová sedacia súprava Danny vďaka svojmu tvaru a rozmerom skvele zapadne do akéhokoľvek rohu obývačky. Podľa dispozícií miestnosti a vašich potrieb môžete otoman ľubovoľne umiestniť na pravú alebo ľavú stranu a potom si už len nerušene vychutnávať pohodlie. K získaniu ešte väčšej plochy pre relaxáciu či príležitostné prespanie môžete využiť funkcie rozkladu na lôžko a praktický úložný priestor použiť na ukrytie všetkých nevyhnutností.

 Aj malé sedačky ponúkajú veľký komfort

Zdroj: www.asko.sk.