Rita Ora: fotenie v chladnom mori

Britská speváčka, skladateľka a v neposlednom rade aj štýlová ikona, zberateľka dámskej obuvi najrôznejšieho druhu, Rita Ora, podpísala s Deichmannom už druhú spoluprácu. Kráska s mocným hlasom a obuvnícky gigant tak spoločne vytvorili jarnú a letnú kolekciu trendovej obuvi presne podľa jej vkusu.

Celú spoluprácu si nesmierne užívala, no zábery z backstage fotenia ukazujú, že finále dalo všetkým poriadne zabrať. Pri fotení kampaňových vizuálov musela umelkyňa s kosovskými koreňmi čeliť chladnej januárovej vode a prudkému vetru. Napriek tomu, že to s Ritou hádzalo na vlnách miamského mora ako na trampolíne, celú situáciu ustála i v podpätkoch a nafotila dokonalé fotografie.

Rita Ora: fotenie v chladnom mori

Mnohokrát hviezdam ich popularitu a prácu závidíme, no koľko driny a nekomfortu táto práca obnáša, to si uvedomuje len málokto. Aby mohli hviezdy uviesť svoje videoklipy alebo značkové produkty včas, musia letné veci pripravovať v zime a naopak zimné v lete. Kým sa výsledok práce dostane na výslnie podstupujú šialené veci a extrémne prípravy.

Zdroj foto: Deichmann