Príbeh o troch bratoch

SNM-Múzeum Červený Kameň Vás pozýva na netradičné scénické prehliadky. Tentokrát Vám vyrozprávame Príbeh o troch bratoch. Prehliadky sa budú odohrávať v pivničných priestoroch hradu v dňoch 30. októbra až 1. novembra 2022 v čase od 12.00 do 18.00 hod.

Duch miesta Hradu Červený Kameň počas „dušičkovej“ atmosféry znovu oživí storočia mŕtvy príbeh o hľadaní moci a ľudského šťastia a vďaka stretnutiu návštevníkov s čarodejmi i smrťou umožní zhliadnuť najväčšie podzemné priestory v strednej Európe v magicky netradičnom, scénickom prevedení.

Renesančné pivnice Červeného Kameňa, zachované v pôvodnom prevedení, sú ideálnym prostredím pre známy čarodejnícky príbeh o troch bratoch, ktorý v rámci kultovej série o Harrym Potterovi hľadá pôvod takzvaných „darov smrti“. Nachádza ho v rozprávaní o troch čarodejníkoch, ktorí pokorili rieku smrti, a tým zmenili osud celého čarodejníckeho sveta.

Začiatok predstavenia je vždy o 12.00 / 13.00 / 14.00 / 16.00 / 17.00 a 18.00 hodine. Vstupenky si môžete rezervovať na e-mailovej adrese: objednavkymck@snm.sk

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Príbeh o troch bratoch

Bližšie informácie: Mgr. Daniel Domorák, PhD., kultúrno-propagačný manažér
daniel.domorak@snm.sk
www.hradcervenykamen.sk
www.facebook.com/CervenyKamenHrad