Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Zdravá voda v Thermal Parku Vrbov

Počas zimy nie je nič príjemnejšie, ako vkĺznuť do horúcej geotermálnej vody pod šírou oblohou a nechať na seba pôsobiť zdraviu prospešné minerály. Dobrým tipom pre takýto druh odpočinku je návšteva Thermal Parku Vrbov. Stredisko ponúka špeciálne akcie na predaj darčekových poukazov. Za 5 nakúpených vstupov dostanete jeden grátis. Za 10 budete mať zdarma až dve navyše. Do Vrbova sa určite oplatí ísť počas Vianoc. Na návštevníkov bude čakať kultúrny program v podobe ľudovej hudby, ktorá bude vyhrávať priamo pri bazénoch. 

Zdravá mineralizovaná voda v thermal parku vyviera z hĺbky 2000 metrov a v bazénoch sa udržiava pri teplote 26°C až 38°C. Pre ľudské telo znamená príval zdravia, zdroj nových síl a celkovú regeneráciu organizmu. Obzvlášť ju obľubujú rodiny s deťmi, seniori a športovci. Je mimoriadne vhodná pre ľudí, ktorí majú ťažkosti s pohybovým aparátom.

Thermal Park Vrbov nepatrí k strediskám, v ktorých budú návštevníci vyrušovaní hlukom reprodukovanej hudby, ani inými rušivými vplyvmi. Preto je vhodný hlavne pre rekreantov, ktorí potrebujú ozajstný kľud. Stredisko je vybavené tryskami a prúdmi tečúcej vody, ktorá vymasíruje rôzne časti tela. Až by niekto potreboval pomoc odborníka, prospieť mu môže thajská masáž s rôznymi druhmi masáží. Pobyt v stredisku určite spríjemní rybník nachádzajúci sa v blízkosti areálu, poskytujúci možnosti pre športový rybolov.
Počas zimy ponúka Thermal Park Vrbov 5 bazénov s rôznou teplotou vody. Thermal Park Vrbov sa nachádza blízko mesta Poprad a je otvorený denne od 10.00 do 21.00 hodiny. Cena vstupu na 2,5 hodiny sa pohybuje už od 5 Eur. www.termalnekupalisko.com.