Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Wellnes centrum v Grand Hoteli Bellevue ****

Wellness predstavuje nový prístup k životu a dopomáha k telesnej a duševnej rovnováhe. Slúži pre dokonalú relaxáciu a pôžitok, ktorý našim klientom tak veľmi radi doprajeme. Wellness služby teda neodmysliteľne patria k ponuke štvorhviezdičkového Grand Hotela Bellevue.

Klienti si môžu vytvoriť vlastný wellness program zložený z pestrého výberu starostlivosti o telo, zdravie a krásu. Vo wellness centre máme k dispozícii 20-metrový rekreačný bazén, fínsku, parnú, soľnú, bylinkovú a eukalyptovú saunu, vírivky, kneippove šliapacie kúpele a oddychové zóny.

Wellnes centrum v Grand Hoteli Bellevue ****

Pre hostí sú pripravené aj špeciálne masáže, ktoré odbúravajú stres, odstraňujú svalové napätie a pôsobia antidepresívne. Pre absolútne uvoľnenie si môžu vybrať z rozmanitých procedúr: zázvorová kúra, svetelný a zvukový kúpeľ, aromaterapia, liečba kyslíkom - oxygenoterapia, magnetoterapia, inhalácie či rašelinové zábaly.

Wellnes centrum v Grand Hoteli Bellevue ****

Nevyhnutnou súčasťou našich služieb sa stala aj starostlivosť o krásu, v ktorej je zahrnutá masáž tváre a dekoltu, peeling, procedúry proti starnutiu, depilácie, líčenie a mnoho ďalších okrášľujúcich ošetrení.

Vo wellness centre majú hostia príležitosť občerstviť sa, doplniť tekutiny a minerály ovocnými a zeleninovými šťavami, džúsmi a energetickými nápojmi priamo pri bazéne v Aquabare.
V súčasnej uponáhľanej dobe si ľudia už uvedomujú dôležitosť starostlivosti o zdravie v harmónii so stravovaním. V Grand Hoteli Bellevue sa hosťom v tomto smere snažíme vyjsť maximálne v ústrety. Návštevníkom umožňujeme popri plnení pracovných povinností vychutnávať si vyberanú gastronómiu a relaxovať vo wellness, fitnes a šport centre.

Wellnes centrum v Grand Hoteli Bellevue ****

Pri výbere vhodných procedúr hosťom ochotne poradí náš odborný personál. Vďaka dokonalej harmónii fyzických a psychických síl, tak návštevníci získajú povzbudzujúci životný elixír a nevídanú energiu.

Akciové pobyty v Grand Hoteli Bellevue

Grand Hotel Bellevue

Kontakty:

Adresa:
Grand Hotel Bellevue, a. s.
Horný Smokovec 21
Vysoké Tatry
Slovakia

Rezervácie:
Tel. č.:+421 52 476 2 111
reservations@hotelbellevue.sk

Kongres:
Tel. č.:+421 52 476 2 813
kongres@hotelbellevue.sk

Marketing:
Tel. č.:+421 52 476 2 812
marketing@hotelbellevue.sk

Web: www.grandhotelbellevue.eu