Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Najlepšie hotelové spa na Slovensku je v tatranskom Grand Hoteli Kempinski

ZION SPA LUXURY v Grand Hoteli Kempinski High Tatras opäť zvíťazilo v kategórii Slovakia\'s Best Hotel Spa 2017 v rámci ocenenia World Spa Awards. Stalo sa tak najlepším hotelovým spa na Slovensku. Slávnostné odovzdávanie ocenenia bude počas gala večera 10. decembra v hoteli JW Marriott Phu Quoc Emerald Resort & Spa vo Vietname.

„Veľmi ma teší, že odborníci z celého sveta, ale aj široká verejnosť považujú opakovane naše tatranské spa za to najlepšie na Slovensku. Snažíme sa neustále zlepšovať, prinášať novinky a ponúkať len to najlepšie našim hotelovým hosťom, aby sa cítili po návšteve u nás oddýchnutí a načerpali u nás novú energiu,“ povedala Anna Jarinová, generálna riaditeľka siete luxusných spa ZION SPA.

Súťaž World Spa Awards sa konala už po tretí raz a vznikla pod záštitou sesterského ocenenia World Travel Awards, ktoré sa udeľuje v odvetví hotelierstva už 24 rokov. O víťazovi rozhodujú odborníci z cestovateľskej brandže a spa, ale aj  široká verejnosť. Je to program hodnotenia pre tých, ktorí sa snažia dvíhať štandardy v oblasti spa a oceňuje tých najlepších v danom regióne.

Najlepšie hotelové spa na Slovensku je v tatranskom Grand Hoteli Kempinski


Tatranské ZION SPA LUXURY ponúka prostredie v štýle európskej elegancie plné relaxu a harmónie. Z najkrajšieho spa na Slovensku je výhľad na tatranské štíty a pokojnú hladinu Štrbského plesa, čo umocňuje pocit relaxácie priamo v lone krásnej tatranskej prírody. Hostia si tak môžu dokonale oddýchnuť pri relaxačnom bazéne, vo vírivke alebo saune.  Neodmysliteľnou súčasťou ZION SPA LUXURY je sedem liečebných miestností zameraných na špeciálne procedúry, ako Hory lásky, Tri studničky mladosti, Odysea voľnosti, Symfónia zeme zasľúbenej či Milión kvetov. Pre najnáročnejších je tu VIP Spa apartmán, kde si môžu hostia oddýchnuť v privátnej wellness miestnosti.

ZION SPA v súčasnosti prevádzkuje na Slovensku štyri hotelové spa. ZION SPA PREMIUM v hoteloch Sheraton Bratislava a Crowne Plaza Bratislava. Dve spa - ZION SPA LUXURY sú v bratislavskom Grand Hoteli River Park a tiež v tatranskom Grand Hoteli Kempinski.