KÚPELE LÚČKY otvárajú letnú kúpeľnú sezónu

Aj keď počasie v tomto roku ešte na leto nevyzerá, Liptáci sa to rozhodli risknúť, a už v piatok 22. mája 2015 prinesú do jediných kúpeľov s liečivou minerálnou vodou na Liptove ozajstné leto plné zábavy. Bude sa tu totiž konať slávnostné Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny, ktoré sa bude niesť v znamení umenia a skvelej zábavy. Za umením tak nebude treba chodiť po múzeách, hostia v KÚPEĽOCH LÚČKY a.s. vymenia liečebné procedúry za tie zábavné. V priestoroch pred Kúpeľnou dvoranou to roztočia nevšední umelci a na záver oblohu rozžiari slávnostný ohňostroj.

To, že kúpele majú blahodarné účinky na telo i ducha, potvrdí starostlivo namiešaný kokteil procedúr pozostávajúcich z umenia, hudby, tanca a tradícií. Bohatý program začína už o 15:00 v kúpeľnom hoteli Choč, kde vstupnú lekársku prehliadku nahradí vernisáž k maliarsko-sochárskemu sympóziu umelcov s medzinárodným zastúpením. „Tento rok budeme vystavovať krásne diela maliarky Michaely Zormanovej a drevorezby z dielne Stanislava Zormana. Srdečne pozývame všetkých návštevníkov a veríme, že ich bude celým dňom sprevádzať smiech a dobrá nálada,“ prezradila riaditeľka KÚPEĽOV LÚČKY a.s. Anastázia Mičková.

Priam medovú masáž pre uši pripraví Marcela Laiferová so svojím krásnym hlasom, ktorý návštevníkov roztancuje a pripomenie známe slovenské hity, ktoré aj po rokoch chytajú za srdce. Po správnej masáži bude nasledovať psychorelaxácia v podaní interaktívneho divadla Ofina z Ružomberka. To všetkým ukáže, ako to v skutočnosti bolo s vajcom, ktoré sa vydalo do sveta na vandrovku. „Diváci sa môžu tešiť na nevšedné predstavenie, v ktorom môžu tvoriť príbeh, na konci ktorého ich čaká zaujímavé prekvapenie. Preto radíme deťom ale aj dospelým program poctivo sledovať. Sme radi, že tento rok k nám prijala pozvanie aj Marcela Laiferová, ktorá u nás vždy rozprúdi skvelú zábavu a mnoho divákov nás navštívi aj vďaka nej,“ približuje obchodno-ekonomická námestníčka kúpeľov Slávka Medveďová.

KÚPELE LÚČKY otvárajú letnú kúpeľnú sezónu 

Skupinový liečebný telocvik bude mať na starosti folklórny súbor HĽUZA a ľudová hudba Ondreja Chovana. Spev, tanec a ľudová hudba na rezkú nôtu učarujú všetkým generáciám. Kto by mal záujem o vírivú vaňu nemusí sa báť. Namiesto nej sa môže vlniť v rytme brušných tancov, ktoré budú predvádzať dievčatá z tanečnej skupiny YASMIN. Elektroliečbu v podobe tanečnej zábavy bude ordinovať DJ RIKI. „Pre hostí je okrem hlavného, pripravený aj bohatý sprievodný program. V prevádzke bude minigolf, rôzne atrakcie pre deti, maľovanie na tvár, minikvíz, tombola a trhové stánky s dobrotami a tradičnými v výrobkami. Okrem toho bude v AQUA-VITAL Parku platiť skvelá akcia 2 za cenu 1 na vonkajšie bazény a vitálny svet,“ prezrádza vedúca obchodného oddelenia kúpeľov Zuzana Melichová.

Vyzerá to tak že Liptáci sú na otvorenie sezóny dobre nachystaní, a poslednou úlohou bude objednať krásne počasie. Ak teda nemáte na najbližší piatok iný program, určite si nájdite čas na liečebné procedúry plné zábavy v KÚPEĽOCH LÚČKY.