Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Darujte blízkym pod stromček poukážky do Kúpeľov Luhačovice

Chcete urobiť svojim blízkym radosť pod stromček a zároveň sa postarať o ich zdravie? Venujte im k Vianociam do Kúpeľov Luhačovice (Lázně Luhačovice), a. s., darčekové poukážky, peňažné poukážky, alebo zážitkové BALÍČKY v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hoteli. Rovnako tak nimi urobíte radosť svojim blízkym, priateľom i kolegom a sú vhodné aj ako darček k narodeninám. Pobyt v Kúpeľoch Luhačovice je stávkou na istotu. Tieto najnavštevovanejšie moravské kúpele očaria každého nezameniteľnou architektúrou Dušana Jurkoviča, kvalitou služieb i priateľskou atmosférou. Informuje o tom Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný riaditeľ Kúpeľov Luhačovice.

,,Darčekové poukazy môžete využiť na širokú škálu pobytov. Pre každého klienta je vhodný konkrétny typ pobytu. Pre starostlivosť o zdravie sú tu Liečebný pobyt, Týždeň pre zdravie, Medical wellness, pre manželku - Naozajstný odpočinok, pre manžela - TOP pre každý vek, pre mamičku - Relaxačný pobyt, pre otecka - Kúpeľná dovolenka, pre babičku a dedka - Pobyt pre seniorov, na krátku relaxáciu - Krátka relaxácia, Ochutnávka wellness, na víkendový pobyt - Predĺžený víkend, Víkend v Alexandrii, pre milovníkov tanca - Vo víre tanca s Janom Onderom a Luciou Hunčárovou. Ak si nie ste istí typom pobytu, kúpte vašim blízkym peňažný poukaz. Obdarovaný si sám zvolí, aký pobyt si za čiastku na poukaze vyberie, alebo sa rozhodne si priplatiť a dopraje si drahší pobyt. Minimálna hodnota peňažného poukazu je 500 Kč (20 eur). Atraktívnou voľbou sú aj zážitkové balíčky v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hoteli. Sú skutočne originálnymi darčekmi do tohto nášho najluxusnejšieho hotela, ktorý je miestom mnohých krásnych zážitkov,“ pozýva J. Dědek.

Dodáva, že darčekové poukazy na zážitkové balíčky v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hoteli potešia aj tých najnáročnejších. ,,Obdarujte svojich blízkych plným priehrštím krásnych zážitkov. Darujete im odpočinok a radosť. Pestrú ponuku sme zabalili do jednotlivých balíčkov. Je len na vás, ktorý pre svojich blízkych zvolíte. Zážitkové balíčky môžete objednať aj bez ubytovania alebo k vybranému kúpeľnému pobytu. Balíčky v Alexandrii poskytujú relaxáciu v luxusnom wellness centre v štýle starých rímskych kúpeľov. Každý si môže vychutnať i gurmánske zážitky vo vyhlásenej Francúzskej reštaurácii, napríklad romantickú večeru pri sviečkach, degustačné menu a iné,“ vymenúva     J. Dědek.

Ďalej poukazuje na to, že netreba nenechávať objednávku darčekových poukazov na poslednú chvíľu, ale Vianočné poukážky treba objednať už teraz.

,,Neriskujte, že poukaz nedorazí včas. Dodanie darčekového poukazu do Vianoc poštou môžeme zaručiť len vtedy, ak poukaz objednáte najneskôr 14. 12 .2015. Darčekový poukaz môžeme zaslať i e-mailom. V takom prípade objednávajte do 18. 12. 2015,“ uzatvára   J. Dědek.


Darujte blízkym pod stromček poukážky do Kúpeľov Luhačovice 

Obľúbenosť Kúpeľov Luhačovice (Lázně Luhačovice), a. s., neustále rastie, o čom svedčí rastúca návštevnosť a často vypredané kapacity počas sezóny. Zohnať konkrétny pobyt uprostred sezóny je väčšinou nemožné. Preto by si mali záujemcovia rezervovať konkrétny termín vo vybranom zariadení už v predstihu, aby sa im ušiel. Navyše teraz majú kúpele v ponuke aj atraktívnu ponuku až 20 percentných zliav za včasné objednanie pobytu na rok 2016. Ponuka first minute však platí iba do 20. decembra 2015.

Okrem zľavnených pobytov na rok 2016 môžu záujemcovia využiť aj posledné aktuálne ponuky na príjemné strávenie konca tohto roka v Kúpeľoch Luhačovice. Pokiaľ tu však chcú stráviť Silvestra, mali by sa poponáhľať. K dispozícii sú už naozaj iba posledné voľné miesta v tohtoročnej novinke - zrekonštruovanom kúpeľnom hoteli Morava a niekoľko voľných miest je aj v hoteli Palace. Silvestrovská kúpeľná kúra od 27.12 do 2.1.2016 (šesť nocí) vyjde klienta vyjde v dvojlôžkovej izbe v hoteli Morava od 285 do 314 eur. V cene je aj silvestrovský galavečer v Spoločenskom dome, ktorým bude sprevádzať známy český televízny a rozhlasový moderátor Aleš Cibulka. V koncoročnej ponuke akciovej spoločnosti Kúpele Luhačovice sú aj adventné pobyty v Jurkovičovom dome a Alexandrii. Hotel Alexandria ponúka ako jediný aj vianočný pobyt ,,Vianoce v Alexandrii“.

 Kúpele Luhačovice, a. s., sú najväčšou spoločnosťou poskytujúcou kúpeľné a rekreačné služby v Luhačoviciach. Liečia sa tu ochorenia dýchacích ciest, pohybového aparátu, tráviaceho ústrojenstva, látkovej výmeny (cukrovka), obehového ústrojenstva a onkologické ochorenia. Okrem kúpeľných pobytov je to ideálne miesto pre strávenie wellness víkendov a relaxačných pobytov. Kúpele Luhačovice sú to pravé miesto na zdravotnú dovolenku a oddych pre slovenských klientov. Slovenské hranice sú vzdialené iba 27 km, Trenčín 54 km a Bratislava 165 km. Lákajú okrem iného aj zachovanými dielami najvýznamnejšieho slovenského architekta Dušana Samuela Jurkoviča a účinkami tamojších minerálnych prameňov na čele so svetoznámou Vincentkou. Tú si môžete z Luhačovíc odniesť aj ako suvenír vo fľašiach, alebo v celej škále výrobkov, ktoré ju obsahujú. Vincentka sa predáva i v nosových sprejových aplikátoroch a ako koncentrát na výplach dutín, je pridávaná do zubných pást, pastiliek, sirupov, hydratačných krémov.

Ďalšie informácie sú na webových stránkach www.HotelAlexandria.cz a www.LazneLuhacovice.cz.