Liptov Active- aktívny oddych na Liptove

 

Liptov Active s.r.o je skupina mladých Liptákov, ktorí chcú svojimi aktivitami spríjemniť pobyt návštevníkov na území čarokrásneho Liptova. Región, ktorý je „odsúdený“ na úspech nielen vďaka množstvu vodných atrakcií, ale aj vďaka nádhernej prírode, ktorá ho obklopuje. Veľká Fatra, Malá Fatra, Nízke Tatry. Aj tu našli zakladatelia Liptov Active potenciál, ktorý sa snažia ponúknuť.
 
O čo im predovšetkým ide? Hlavnou ideou je spríjemniť pobyt tak, aby ste svoj oddych prežili aktívne a okrem toho si domov odniesli aj množstvo nezabudnuteľných zážitkov. To sú hlavné dôvody, prečo sa skupina mladých Liptákov rozhodla svoje záľuby a nadšenie ponúknuť ako spestrenie dovolenky, či firemných akcií aj pre ostatných. Všetko, čo ponúka liptovská príroda, jej horstvá a vodstvá odovzdávajú návštevníkom prostredníctvom viac, či menej adrenalínových aktivít. Patria medzi ne:
 
Splavovanie a rafting rieka Váh ponúka niekoľko trás, medzi najobľúbenejšie patrí splav z Liptovskej Teplej do Ružomberka a z Ružomberka do neďalekej Ľubochne. Pre zdatnejších rafterov je výzvou splav horského potoka Belá.
 
Lukostreľba- patrí medzi rekreačné športy, v ktorých si okrem dobrej mušky vycvičíte aj koordináciu svojho tela.
 
Lanový park-470 metrov dlhá lanová dráha, ktorá sa nachádza 3 až 7 metrov nad zemou preverí silu rúk každého návštevníka.
 
Paintball-zábava, ktorá sa dá zrealizovať ako v interiéri, tak aj v exteriéri.
 
Cykloturistika- Liptov v sebe ukrýva takmer 500 kilometrov značkovaných cyklistických trás, z ktorých si môžete vybrať podľa náročnosti.
 
Paragliding- pre všetkých, ktorí majú radi adrenalín. Zoskoky sa realizujú z Chopku a z Donovál v tandeme.
 
Medzi novinky patria AquazorbingAquaskipper. Obe športové zábavy sú realizované na vodnej hladine. Aquazorbing ponúka prechádzku v guli po vodnej hladine. Cvičíte si tak stabilitu a v konečnom dôsledku je zdrojom zábavy nielen, pre tých, ktorí tento šport praktizujú, ale aj pre okolostojacich divákov. Aquaskipper pochádza z Austrálie a ponúka jazdenie na vode.
 
Ak Vás čaká firemná akcia, dovolenka, či máte chuť si oddýchnuť netradičným spôsobom pre bližšie info kliknite na: www.liptovactive.sk
Katarína Matušková
 
Liptov Active- aktívny oddych na Liptove

 
Autor fotografie:Liptov