Rumové Nádvorie prinesie do Trnavy chute Karibiku

 Počas druhej augustovej soboty bude obľúbený priestor Trnavčanov hostiť podujatie Rumové Nádvorie 2023. Nebudú chýbať degustácie toho najlepšieho zo sveta rumových destilátov v sprievode exotickej hudby a karibskej atmosféry.

Druhý ročník Rumového Nádvoria sa začne v sobotu 12. augusta o 17:00 h. a potrvá až do polnoci. Na návštevníkov čaká široká ponuka rumov z rôznych krajín v špeciálnych pop up baroch.

„Návštevníci podujatia sa môžu tešiť na prémiové rumy z celého sveta, pri ktorých sme dbali na chuť, prémiovosť a rôznorodosť. Toto podujatie ocenia i dámy, pretože chystáme tiež lahodné tropické kokteily,“ pozýva Róbert Šajtlava, majiteľ agentúry Cocktail Vibes a organizátor podujatia.

Nádvorie v Trnave je miestom konania mnohých koncertov svetových hviezd, ale aj pokojný priestor s reštauráciou či sídlo kreatívneho centra.  

„Na Nádvorie prinášame kúsok exotiky. Trnava sa vďaka svojej atmosfére v lete premieňa na prímorské mesto. Miešané nápoje sú hitom leta a v kombinácii s dobrou hudbou sa tento priestor stáva mini festivalom kokteilov,“ dodáva Róbert Šajtlava, vďaka ktorému sa trnavským Nádvorím v letnej sezóne tiahnu vône prémiových rumov či ginov.

O hudobnú dramaturgiu sa počas tohto augustového večera postará DJ Jucky a DJ Gonzalez, ktorí patria medzi popredných latino dídžejov na slovenskej scéne.  

Vstupenky na podujatie Rumové Nádvorie je možné si zakúpiť prostredníctvom maxiticket.sk
Cena lístka je 10€ a zahŕňa vstup na podujatie. Degustačný rumový pohár bude zálohovaný v hodnote 5€.

Link na stránku podujatia: www.facebook.com/events/1401895263999977

Zdroj foto: Nádvorie, Bar Impresario

Viac informácií na stránke www.regiontrnava.sk, emailom info@trnavatourism.sk alebo priamo v Turistickom informačnom centre – Región Trnava. Otváracie hodiny TIC nájdete na http://bit.ly/TuristickeInformacneCentrum

Nájdete nás aj na Facebooku www.facebook.com/RegionTrnava a na Instagrame www.instagram.com/regiontrnava.

Tešíme sa na vás v Regióne Trnava!

Realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.