Prvý májový víkend v Medoladii

Medolandia v Dolnej Krupej vás pozýva počas prvého májového víkendu na terasu svojej Reštaurácie Mária Henrieta. Návštevníci sa môžu tešiť na kulinárske špeciality od výborných kuchárov. Ako darček si Medolandia pripravila aperitív - ružovú medovinu, ktorú vyrobili z medu a lupeňov ruže Mária Henrieta z miestneho rozária.
Medolandia obnovila aj komentované prehliadky Villy Apimed s Medovou vežou a podzemím. V predajni Medovinotéka záujemcovia nájdu ponuku rôznych druhov medov, medovín, výrobkov zo včelích produktov, medovej kozmetiky i širokého sortimentu včelárskych potrieb.
Návštevníci môžu návštevu spojiť s prechádzkou v ružovej záhrade a v susednom kaštieľskom parku. Na každého čaká veľká drevená včela a rozkvitnuté jarné kvety. Priamo areál Medolandie ponúka bezplatné parkovanie s kapacitou 80 miest.
Na vašu návštevu sa už teraz teší celý tím Medolandie.
Viac informácií na stránke www.regiontrnava.sk, emailom info@trnavatourism.sk alebo priamo v Turistickom informačnom centre – Región Trnava. Otváracie hodiny TIC nájdete na http://bit.ly/TuristickeInformacneCentrum
Nájdete nás aj na Facebooku www.facebook.com/RegionTrnava a na Instagrame www.instagram.com/regiontrnava.
Tešíme sa na vás v Regióne Trnava!