JEDINEČNÝ PROJEKT V TRNAVE: SPOZNAJTE JEJ KRÁSY ZA ČIAS KRÁĽOV

Do Trnavy sa vracia jedinečný letný projekt Spoznajte Trnavu tak, ako ju zažili králi. Návštevníci môžu vďaka bezplatným prehliadkam objaviť poklady a históriu Malého Ríma a vychutnať si jedinečnú atmosféru.

Počas celého júla a augusta, od pondelka do piatku, sa môžete tešiť na letné prekvapenie, ktoré si pre všetkých prichystala oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism. So sprievodcom zažijete návrat do minulosti a spoznáte stredovekú Trnavu. Prehliadky sa začínajú vždy o 10:00 hod. na Trojičnom námestí pred Turistickým informačným centrom – Región Trnava, odkiaľ sa vydáte za najznámejšími pamiatkami.

JEDINEČNÝ PROJEKT V TRNAVE: SPOZNAJTE JEJ KRÁSY ZA ČIAS KRÁĽOV


„Krásy stredovekej Trnavy až po súčasnosť so sprievodcom môže spoznať ktokoľvek. Na túto prehliadku sa vôbec nemusíte nahlasovať a je úplne zadarmo. Stačí jednoducho prísť počas pracovného týždňa pred Mestskú vežu a odtiaľ sa so sprievodcom vydávate na výlet po Malom Ríme. Prísť môžu aj anglicky hovoriaci turisti,“
hovorí Michaela Potočárová, riaditeľka oblastnej organizácie cestovného ruchu Trnava Tourism. Viac informácií nájdete na http://bit.ly/FreeToursTrnava .

Okrem toho sa každú nedeľu konajú počas mesiacov júl a august Potulky Malým Rímom v slovenskom jazyku. Sprievodca sa s vami podelí o historické zaujímavosti a ukáže vám rôzne zákutia Trnavy. Záujemcovia o prehliadky si môžu zakúpiť vstupenky v Turistickom informačnom centre - Región Trnava na Trojičnom námestí 1.

Aktivita je spolufinancovaná Ministerstvom dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Zdroj foto: Trnava Tourism

Viac informácií na stránke www.regiontrnava.sk, emailom info@trnavatourism.sk alebo priamo v Turistickom informačnom centre – Región Trnava, so sídlom v Mestskej veži v Trnave.

Nájdete nás aj na Facebooku www.facebook.com/RegionTrnava a na Instagrame www.instagram.com/regiontrnava.

JEDINEČNÝ PROJEKT V TRNAVE: SPOZNAJTE JEJ KRÁSY ZA ČIAS KRÁĽOV

Tešíme sa na vás v Regióne Trnava!