GOLFOVÝ DEŇ V KAMENNOM MLYNE

Kam s deťmi okrem nášho lokálneho ihriska? Máme pre vás tip, kde s rodinou strávite športový deň plný zábavy. Na zelených lúkach v Kamennom Mlyne si v lete zahráte ako golf, tak aj footgolf.
Golfový areál sa nachádza v krásnom prostredí medzi trnavskými rybníkmi a obcou Biely Kostol len sedem minút autom od centra Trnavy. Ak máte chuť zažiť cez leto niečo nové, stačí si obliecť športové oblečenie a prísť do Kamenného Mlyna. Deväťjamkové ihrisko ponúka možnosti pre malých aj veľkých hráčov. „Zahrať si môže celá rodina. Palice zapožičiavame zdarma, hráči dostanú košíček s 36 loptičkami a môžu sa učiť odpaľovať. V piatok, sobotu a v nedeľu po 15:00 hod. je u nás k dispozícii aj inštruktor, ktorý rád pomôže a poradí," vysvetľuje Jakub Hrušovský, marketingový riaditeľ Golf Trnava.
Ak  uvažujte, že by ste sa golfu chceli venovať a neviete, či je to šport práve pre vás alebo pre vaše deti, tak máte možnosť absolvovať golfový kurz. Ten trvá 1,5 alebo 3 hodiny, v rámci ktorých získate praktické aj teoretické znalosti z golfu. „Výbavu hráčom zapožičiame grátis, deti do 10 rokov majú hru zdarma. Pre malých nehráčov máme navyše k dispozícii detské ihrisko s hojdačkami, domčekom so šmykľavkou a pieskoviskom s hračkami," hovorí Hrušovský z Golf Trnava.
Golfový areál ponúka niečo aj pre nadšencov futbalu. Zahrať si tu môžete tiež footgolf, ktorý sa namiesto malých golfových loptičiek hrá s futbalovou loptou. Tú hráči kopú z odpaliska po fareway na jamku. Hráč, ktorý dostane loptu do jamky v najmenšom počte kopov, vyhráva.
Po hre plnej zábavy si môžete v obklopení prírody oddýchnuť na terase golfovej kaviarne s výhľadom na ihrisko a vychutnať si raňajky, brunch alebo aj večeru. „V stredy a piatky podvečer kuchár pripravuje grilované špeciality, na ktoré všetkých pozývame,\" dodáva marketingový riaditeľ Golf Trnava.
Areál je otvorený denne za akéhokoľvek počasia počas júla od 8:00 do 21:00 hod. a v auguste od 8:00 do 20:00 hod.
Zdroj foto: Golf Trnava, Marek Martinek
Viac informácií na stránke www.regiontrnava.sk, emailom info@trnavatourism.sk alebo priamo v Turistickom informačnom centre – Región Trnava. Otváracie hodiny TIC nájdete na http://bit.ly/TuristickeInformacneCentrum
Nájdete nás aj na Facebooku www.facebook.com/RegionTrnava a na Instagrame www.instagram.com/regiontrnava.
Tešíme sa na vás v Regióne Trnava!