Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Pánske košele v neformálnom štýle - pozrite si naše návrhy

Neformálne oblečenie poskytuje pánom asi najväčšie pole pôsobnosti na prezentovanie individuálneho osobného štýlu. Či už uprednostňujete elegantnejšiu alebo skôr drsnejšiu módu, z ktorej srší mužnosť, neformálne oblečenie si vždy aj tak vyberáte najmä podľa toho, v čom sa cítite najpríjemnejšie a čo najviac odráža váš životný štýl.

Ležérne pánske košele sú obľúbenou súčasťou pánskych šatníkov. Nie je sa čomu čudovať - milujeme ich pre úžasnú pohodlnosť, jednoduchosť, nenáročnú údržbu a ich schopnosť vylepšiť vzhľad akéhokoľvek outfitu bez toho, aby sme sa museli extra snažiť, však páni? Ak by sa vám zišla takáto košeľa, možno vás naše tipy inšpirujú a pomôžu nájsť perfektný model presne pre vás.

Hladké, jednofarebné ležérne košele sú hitom

Ak aj vás zasiahol trend takzvaného kapsulového šatníka, alebo máte radi po ruke niečo univerzálne, odporúčame mať v skrini aspoň tri základné farby pánskych košieľ bez vzorov v neformálnom štýle: čiernu, bielu a námornícku modrú. Sú to stálice, ktoré vás zachránia vždy, keď nebudete vedieť, čo si obliecť, preto snáď nenájdeme muža, ktorému by aspoň jedna nevisela v skrini. Hravo ich skombinujete s čímkoľvek: rifľami alebo chinos nohavicami a môžete ich nosiť na rôzne spôsoby: úplne alebo čiastočne zakasané do nohavíc, či len tak navoľno cez nohavice. Hladké košele síce vzbudzujú formálny dojem, no skúste pre zmenu sezónne farby a sýte odtiene slušivého strihu, aby ste dosiahli moderný a pohodový vzhľad.

Pánske Vichy košele pre milovníkov štýlu

Medzi najnovšími módnymi trendmi nájdete aj pánske košele s charakteristickým jemným károvaným vzorom - takzvané Vichy košele. Nazývajú sa tak podľa rovnomenného francúzskeho mesta, kde uzreli svetlo sveta a majú skvelú schopnosť francúzsky šarm preniesť aj na ich nositeľa. Sú to výrazné košele, v ktorých vás nik neprehliadne - horizontálne a vertikálne pretínajúce sa línie na bielom podklade a nápadné, prepracované detaily okamžite zaujmú. Tieto vzdušné a komfortné pánske košele môžete využiť kedykoľvek počas roka, pretože sa vyrábajú vo verzii s krátkym, ale aj dlhým rukávom.

Flanelové košele vám nesmú chýbať

Nesmrteľné flanelové košele sú kultom, ktorý by ste nemali obchádzať. Najmä v chladnom počasí oceníte výborné vlastnosti mäkkého a hrejivého flanelu, príjemného na pokožke, takže flanelová košeľa sa dá pohodlne nosiť nielen na tričku či tielku, ale i priamo na nahom tele. K dobre padnúcim rifliam vyzerá vždy fantasticky. Na vrch si môžete obliecť ešte koženkovú bundu a máte perfektný outfit. Flanelové košele obyčajne zdobí aj praktické vrecko na hrudi. Čierno-biela kombinácia je nesmrteľná, no na trhu sú i ďalšie pekné farby. Už máte tú svoju?

Obchod Bolf má obrovský výber pánskych košieľ rozmanitých štýlov s dôrazom na kvalitu spracovania a priaznivú cenu, aby ste si mohli dopriať každý model, ktorý sa vám zapáči. Určite sa oplatí pozrieť si najnovšie akcie a doplniť si šatník o najnovšie kúsky pôsobivého dizajnu.