Nová vlasová kozmetika v spreji podporí nádherný účes za pár sekúnd

Tak prečo to nevyskúšať? Vlasy sú našou korunou krásy rovnako v letnom, ako aj zimnom období. Žiadna slama, krepovitá hrôza ani rozcuchané kučery si zatiaľ našu priazeň nezískali. A prečo by aj, keď je na trhu celý rad vlasovej kozmetiky pre každý typ účesu? Stačí si len vybrať! My sme sa rozhodli pre inovatívne tvarovacie spreje s okamžitým a dokonalým výsledkom!

Každú z nás odrádza pohľad do zrkadla na rozlietaný účes bez objemu. Boli vaše kučery skutočne neodolateľné, no nevhodnou kozmetikou ste si ich zničili? Dnes už aj na to existuje výborné riešenie!

Vlasový styling už pre vás nemusí byť žiadnou zdĺhavou procedúrou v desiatich krokoch a len s minimálnym efektom. Všade samá kefa na vlasy, spony, tužidlá, lak, krém, atď. Ráno sa ponáhľate do práce a opäť neviete, čo s tými vlasmi... Čo tak vyskúšať niečo, čo sa zmestí do každej dámskej kabelky? Nové tvarovacie spreje účinkujú ako takmer všetky doterajšie vlasové produkty, pričom váš účes nielen upravia, ale aj vyživia, uhladia a dodajú mu prirodzene nádherný vzhľad.

Vlasy potrebujú ľahkosť, sviežosť, ale aj dostatočný objem a lesk

Nanášajú sa jednoducho ako každý bežný sprej... Vlasové spreje aj napriek tomu nie sú bežné, ale skôr zázračné. Svoj účes budete môcť obmieňať kedykoľvek, a to bez najmenšej záťaže a zlepenia. Vlasy si zachovajú vzdušnosť. Tieto inovatívne produkty si netreba zamieňať s náročnými tužidlami či lakmi, ktoré vytvárali umelý, ťažkopádny efekt. Účes síce držal, ale vlasom chýbal ten správny šmrnc.

Vlasové tvarovacie spreje majú výhodu vďaka predlženej dobe schnutia, a tým sa s nimi lepšie pracuje a zavádza do rôznych účesov. Nezapáchajú po alkohole, ale sú obohatené o olejové zložky. Vyberte si sprej pre každý typ vlasov a docielite tie najkrajšie účesy ako zo salónu!     

Tatiana
 
Autor fotografie:istock