Čo o vás hovorí farba vašich najobľúbenejších šiat?

Alebo povedzte nám, ktorá farba je vášmu srdcu najbližšia, aj čo sa týka voľby oblečenia, a my vám prezradíme niečo o vašom ja. Je to čierna, modrá či zelená?

Červená

Milujete dni, keď máte na sebe oblečenie červenej farby? Musíte mať každý deň na sebe aspoň malý módny doplnok v červenej? Potom z vás srší energia a nechýba vám odvaha. Milujete dobrodružstvá a nebojíte sa ničoho nového. Zároveň ste ambiciózna a idete si za svojimi cieľmi. Jednoducho, žijete naplno a to je úžasné!

Žltá

Žltá je farbou slnka a dobrej nálady. Predstavuje tiež symbol šťastia a túžbu po poznaní. Nechýba vám kreativita a množstvo zaujímavých nápadov. Niekedy však robíte rýchle rozhodnutia a zvyknete byť sama k sebe zbytočne kritická. Disponujete vedomosťami z mnohých oblastí, čo je jedna z vecí vedúcich k úspechu a vnútornému naplneniu.  

Zelená

Stojíte nohami pevne na zemi. Beriete do úvahy to, čo si o vás myslia druhí a túžite po ich uznaní. Je pre vás dôležité mať dobrú povesť, túžite milovať a byť milovaný. Charakterizuje vás láskavosť, čestnosť a lojálnosť. Nechýba vám ani láska k prírode, inteligencia a máte radi chvíle, keď sa môžete vzdelávať a učiť nové veci. Ste tiež vernou partnerkou a priateľkou.

Modrá

Modrá je symbolom pravdy a vnútorného pokoja. Snažíte sa žiť podľa ideálov alebo viery, čiže ste konzervatívna. V živote je pre vás nevyhnutná stabilita. Potrpíte si na čistotu a upratanú domácnosť.  Vašimi silnými stránkami sú úprimnosť a zodpovednosť. Neradi na seba zbytočne upozorňujete a radšej sa držíte v úzadí.

Fialová

Fialovú majú radi individualisti, umelecky založené duše a ľudia zaujímajúci sa o duchovné veci. Ak patríte medzi nich, snažíte sa pomáhať všetkým okolo. Okrem toho radi analyzujete a občas ste náladová. Ste skôr introvert ako extrovert. Rada žijete vo svete fantázie, a preto môžete niektorým ľuďom pripadať výstredná.

Ružová

Ružová je spojená s romantikou. Ak vás fascinuje práve táto farba a dominuje aj vo vašom šatníku, ste milujúci, láskavý a citlivý človek. Táto farba je tiež  predstaviteľkou jemnosti a ženskosti. Máte optimistický pohľad na svet, ale občas bývate naivná. Aj vo vyššom veku vyzeráte v skutočnosti mladšie, ako je váš vek. Často zanedbávate seba, pretože príliš veľa energie venujete druhým.

Tyrkysová

Nebojíte sa ísť proti prúdu, pretože tyrkysová je stelesnením túžby raziť si vo svete svoju vlastnú cestu podľa svojich predstáv. Dobre sa s vami komunikuje, nechýba vám citlivosť, tvorivosť  a primeraná sebaláska, ktorá väčšine ľuďom chýba. Máte dobré organizačné a riadiace schopnosti.

Čierna

Pevná vôľa, odhodlanie ísť si za svojím cieľom, ale aj dosiahnutie moci či prestíže. Aj toto sú charakteristiky tých, ktorí milujú túto nadčasovú farbu. Charakterizuje vás tiež nezávislosť. Máte radi nad vecami kontrolu, čo vám niekedy komplikuje život. K telu si nepustíte hocikoho a na druhých môžete pôsobiť namyslene či chladno.

Biela

Ste mierumilovná, elegantná a nemáte radi komplikované veci. Disponujete optimistickým pohľadom na svet. Nechýbajú vám ani nezávislosť a sebestačnosť. Nemáte sklonky k impulzívnemu konaniu, radšej si všetko vopred v pokoji premyslíte. Ste sebestačná, čo môže niekedy viesť k samote, keďže nerada žiadate niečo od druhých.

Mirka
 
Autor fotografie:https://pixabay.com/sk/photos/kr%C3%A1sna-poppy-vl%C4%8Die-maky-kl%C3%ADrens-3368231/