Aké oblečenie a obuv si dokúpiť do jarného šatníka a botníka?

Aj keď marec bol extrémne chladný, vyzerá to tak, že s príchodom apríla k nám konečne príde aj jar. Pomaly, ale isto môžeme schovávať zimné bundy a kabáty a nahrádzať ich jarnými bundami, kabátmi, či obuvou vhodnou práve do tohto ročného obdobia.

Ak si plánujete oživiť svoj šatník a botník, aké oblečenie a obuv si dokúpiť do jarného šatníka a botníka?

Dámske nohavice

Dámske nohavice nie sú nikdy na škodu. Ak si chcete doplniť svoj dámsky šatník o nové kúsky, odporúčame vám kúpiť si nové dámske nohavice. Nepohrdnite cigaretovými nohavicami, ktoré pristanú predovšetkým štíhlejším ženám.
Ak chcete vyzerať šik, odporúčame vám mať v šatníku aj štýlové zvoncové nohavice, ktoré sa opäť vracajú do módy. Zvoncové nohavice v jemných pastelových farbách skombinujete s bielymi blúzkami, či trebárs pastelovými topmi.
Nové dámske nohavice by mali byť dostatočne pohodlné a hlavne ľahko kombinovateľné s ostatným oblečením v dámskom šatníku.

Členkové čižmy


Čo sa týka obuvi, odporúčame vám kúpu členkových čižiem. Patria medzi dámske topánky, ktoré sa nosia, či už počas jari, alebo počas jesene. Členkové čižmy v neutrálnom prevedení ľahko skombinujete s elegantným oblečením do práce, ale môžete ich kombinovať aj k džínsom.
Odporúčame vám mať v botníku členkové čižmy na platforme a na podpätku a členkové čižmy s rovnou podrážkou, napríklad praktické chelsea čižmy.

Kvetované dámske sako


Ak milujete eleganciu a elegantný štýl, rozhodne si kúpte do šatníka nové kvetované dámske sako. Odporúčame krátke, ale aj predĺžené dámske sako. Skombinujete ho s bavlneným topom neutrálnej farby a bez vzorov, ale aj s jemnými blúzkami, napríklad bielej farby.
Nebojte sa výraznejších vzorov a farieb! Práve kvety sú obľúbenými vzormi tohto ročného obdobia, preto sa ich nebojte nosiť.
 


Autor fotografie:Autor: Sabelnikova Olga / Shutterstock.com