• 20.10.2012

Odneste si svoje starosti s ľahkosťou!

„Pre deti len to najlepšie!“- heslo každého rodiča. Spoločnosť TOPGAL Slovensko vám ho pomáha plniť. Už po štvrtýkrát za sebou získal e-shop Topgal cenu za kvalitu a zvíťazil v súťaži ShopRoku 2012 v kategórii Móda a oblečenie.

Batohy a školské potreby sú každodennou súčasťou života školákov a študentov. Na portáli www.topgal.sk nájdete široký sortiment kvalitných výrobkov prehľadne rozdelených do jednotlivých kategórii. Najbohatšie zastúpenie majú tašky a batohy. Určené sú nielen malým prváčikom. Na svoje si prídu aj starší žiaci a ich rodičia. V ponuke sú aj batohy na voľný čas a tašky na notebooky.

V spoločnosti TOPGAL ide ruka v ruke kvalita produktov s kvalitou služieb. Certifikát SAEC - Bezpečný nákup je toho dôkazom. Presvedčil sa o tom nejeden rodič, ktorý kupoval školský batoh prostredníctvom internetového obchodu. Všetky ponúkané produkty sú podrobne fotograficky zdokumentované s presne uvedenými parametrami. Prezentované sú hneď v niekoľkých farebných variáciách. Široký sortiment batohov je doplnený o školské potreby v rovnakom dizajne.

Práve dizajn je to, čo vás upúta hneď na prvý pohľad. Atraktívny vzhľad však nie je samoúčelný. Pri školských batohoch je veľký dôraz kladený na pasívnu bezpečnosť. Reflexné prvky nájdete na každom produkte. Bezchybné spracovanie do posledného detailu je evidentné aj na drobnostiach rôzneho druhu. Držiak na pet fľašu, pláštenka na batoh, vrecúško na papuče, pevné zipsy, či vystužené dno s gumenými nožičkami. Pri batohoch Topgal je trvácnosť zaručená aj vďaka ľahkej údržbe použitého materiálu.

Školské potreby a učebnice, ktoré dieťa každodenne nosí, dajú zabrať aj chrbtici. Anatomické tvarovanie chrbtovej časti a výškovo nastaviteľné ramenné popruhy sú najdôležitejšie parametre, ktoré pomôžu školákovi v správnom držaní tela, a zabezpečia tak jeho zdravý rast a vývoj.

Produkty TOPGAL pružne reagujú na neustále sa meniacu módu a zvýšené nároky na úžitkové vlastnosti batohov a školských tašiek. Hlavnými piliermi však aj naďalej zostáva kvalita, bezpečnosť, originálny dizajn, ergonómia a prijateľná cena. Tak prečo si nedopriať to najlepšie?