Spievankovo 3 je na svete!

 

Pokračovanie obľúbeného DVD pre deti a ich rodičov je už na svete. Mária Podhradská a Richard Čanaky alias SpievankaZahrajko pripravili v predvianočnom čase lahôdku pre tých najmenších. Po vydaní prvých dvoch DVD, ktoré mali úspech nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí prichádza aj tretie pokračovanie veselých pesničiek v rozprávkovej krajiny Spievankovo. Bolo len otázkou času, kedy si poslucháči a milovníci detských pesničiek „vynútia“ ďalšie pokračovanie.
 
Tretia návšteva Spievankova pokračuje v detskej škôlke, kde sa prostredníctvom chytľavých pesničiek deti nielen zabavia, ale sa aj naučia ako si správne umývať zúbky, dobre sa najesť, a prečo je dôležité poriadne sa vyspať. To všetko, no nielen to nájdete na novom DVD, ktorého cieľom je nielen sa zabaviť, ale sa aj niečo nové naučiť!
Aké pesničky na vás čakajú tentokrát? My sme dvaja kamaráti, Sen, Čarovné slovíčka, Do mestečka poriadkova, Zábava a šantenie, O umývaní rúk a mnoho iného.
 
Spievankovo 3 prináša nie jedno, ale hneď dve DVD! Prvé obsahuje pesničky, a na druhom nájdete všetko, čo sa udialo počas natáčania DVD- Film o filme, Fotografie a Vystrihnuté scény. To sú nové bonusy.
K novému DVD pribudol aj nový internetový obchod www.spievankovo.sk.Okrem DVD a CD pre deti a dospelých v ňom nájdete aj kostýmy Spievanky a Zahrajka, ako aj doplnkový tovar s motívom Spievankova (obliečky, desiatové boxy, tričká)
K Spievankovu už tradične patria aj Koncerty určené pre deti. Všetko o termínoch a osobných stretnutia SpievankyZahrajka sa dozviete aj na stránkach Spievankova.
 
Keďže sa Vianoce blížia, máme pre Vás súťaž o 3 DVD Spievankovo 3-skvelý darček pre Vaše ratolesti. Tu je SÚŤAŽNÁ OTÁZKA:
Aký je názov prvej pesničky na novom DVD Spievankovo 3? (odpoveď nájdete v texte, resp. na internetovej stránke www.spievankovo.sk ).
Správne odpovede nám zasielajte do 06.decembra na adresu sutaz@dennikrelax.sk. Do predmetu napíšte „Spievankovo“ Na výhercu čaká DVD!
 
Tretie DVD vyhráva Materská škola v Dubovciach. Blahoželáme.
 
KM