• 10.10.2014

S novou taxislužbou môžete aj zarobiť!

V posledných dňoch sa v bratislavských uliciach začali objavovať autá, ktoré pútajú pozornosť. Nápadne totiž pripomínajú staré policajné autá Verejnej bezpečnosti.
Okrem unikátneho vzhľadu vozidiel, taxislužba, ktorá nesie názov VB TAXI, ponúka pre bratislavských obyvateľov hneď niekoľko noviniek a odlišností.

S VB TAXI totiž môžete zarobiť. Stačí len, aby ste sa zaregistrovali na www.vbtaxi.eu, zo svojho telefónneho čísla zavolali taxík niekomu inému. Po zrealizovaní takejto objednávky jej zaplatením, sa Vám okamžite pripisuje na Vaše konto kredit vo výške 10% z ceny jazdy zákazníka, ktorému ste vozidlo objednali. Takto nadobudnutý kredit môžu zákazníci využívať na zaplatenie vlastných jázd s novou taxi službou.

Možnosť jazdiť v podstate zadarmo nie je jedinou novinkou novej spoločnosti. Od ostatných taxi služieb sa okrem originálneho vzhľadu a uniformovaných vodičov odlišujú aj cenovou politikou.
VB TAXI zrušili rozdielne jazdné podľa spôsobu objednania taxíka. Či už pri telefonickej objednávke, alebo odchytení taxíka priamo na ulici, Vašu peňaženku to bude stáť rovnako. Našťastie, v oboch prípadoch, sa jazdí za sadzby ako pri telefonickej objednávke – teda lacnejšie.

Spoločnosť sa reprezentuje logom VB, ktoré v ich ponímaní znamená Výhodne a Bezpečne. Rovnako sa riadi heslom: Chceme dôstojne reprezentovať Slovensko, jeho hlavné mesto a poctivo slúžiť ľuďom nachádzajúcim sa v Bratislave.

Taxislužba chystá pre zákazníkov a sympatizantov ďalšie novinky, výhody a benefity, o ktorých bude s radosťou i naďalej informovať.