Prvý mečbal zahodený

Piešťanskí hokejisti cestovali na východ posilnení o Skaličanoc Románka, Lušňáka a Magušina skončiť sériu v čo najrýchlejšom čase, čo sa im žiaľ nepodarilo.

V zápase sa síce uajli vedenia na začiatku druhej tretiny zásluhou Prokopa, domáci však dokázali v krátkom slede streliť zásluhou Pavla Segľu a Škraka dva góly a rozhodli o osude zápasu. Piešťany v záverečnej tretine domácich prestrieľali 18:5, gól ale nedali a prvý mečbal nepremenili. Druhý pokus o ukončenie série majú vo štvrtok o 17:00.

HK Dukla Michalovce - ŠHK 37 Piešťany 2:1 (0:0,2:1,0:0)

Góly: 31:10 P.Segľa (Chrenko, Cútt), 33:25 Škrak (M.Segľa, Kmeč) - 23:54 Prokop (Pupák, Kolník)

HK Dukla Michalovce: Borko - Valečko, Hopkovič, Takáč, Škrak, Mucha, Marinčin, Tirpák - P.Segľa, Faith, Drotár - M.Segľa, Kmeč, Mach - Lelkeš, Chrenko, Koky - Stríž, Cútt, Štefan

ŠHK 37 Piešťany: Tomek - Kolník, Kalafut, Bučka, Zajac, Magušin, Grman, Poláček, Macháč - Baran, Prokop, Pupák - Románek, Peško, Haring - Gálik, F.Novák, Lušňák - Chylo, Učeň, Rybárik