Odbremeňte svoje telo

Odbremeňte svoje telo

 

Črevná sprcha je jedným zo spôsobov ako očistiť svoje telo. Poviete si: Na čo mám zasahovať do prirodzeného rytmu svojho tela?! Zvládne očistu aj samo.
Je, a nie je to pravda. S konzervovaním potravín sa do tela v malých dávkach dostávajú látky, s ktorými si nevie telo veľmi poradiť. Skladuje ich tak, ako my skládky odpadu. Už dávno nie je naša strava len prírodného pôvodu, a preto sa telo niekedy riadne „zapotí“, kam s čím.
Keďže cez črevá prechádza všetko, čo si dožičíme, v dnešnej chemickej dobe je potrebné im občas pomôcť so zbavovaním sa neporiadku, čo sme si do tela sami vniesli. Na to, že je pravý čas, vás upozornia niektoré z nasledujúcich príznakov:
 
Bolesti hlavy a časté migrény
Jedným z typických prejavov sú opakované bolesti hlavy. Napchávate sa bielymi a ružovými tabletkami a nehľadáte príčinu, riešite iba dôsledok. Celkom pravdepodobne by vám pomohla črevná sprcha, ktorá by vás bolesti hlavy veľmi rýchlo zbavila.
 
Alergie
Je to zarážajúce, ale za mnohými alergiami stojí skutočne vaše hrubé črevo. Je zanesené tak, že potrebuje nejako vysielať signály a upozorňovať, že niečo nie je v poriadku. Ak trpíte alergiami a stále sa pridávajú nové a nové alergie, skúste sa zamerať na očistu hrubého čreva. Nebudete ani prví ani poslední, ktorí sa po očiste čreva zbavia aj alergií.
 
Depresie
Veru, aj zlý psychický stav môže byť odrazom zúfalého alarmu vášho hrubého čreva. Má toho pravdepodobne už dosť a vy sa tak aj cítite. Ak ste k tomu často unavení, je čas spomenúť si na to, že problém nemusí byť len vo vašej  hlave a pocitoch, ale aj vo vašom čreve.
 
Zlá pleť
Staré známe, že na pokožke sa ako na prvej ukazujú príznaky problémov vo vašom tele, tu platí viac ako inokedy. Máte pocit, že vám škodí mlieko, čokoláda? Skúmate, čo ste zjedli? Výsledok neurčitý? Skúste sa poradiť s lekárom aj o možnosti črevnej sprchy alebo si naordinujete aspoň nejaké prírodné preháňadlo.
 
Agáta Galisová