Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

 Výklopné a výsuvné zásuvky sú praktickým riešením aj pre vás

Pri výbere nového nábytku často riešime hlavne to, ako vyzerá. Samozrejme aj to je dôležité, veď chceme mať čo najštýlovejší a najkrajší interiér. Pre akýkoľvek nábytok v akejkoľvek miestnosti však platí, že musí byť nielen pekný, ale aj praktický a funkčný.

Nielen praktické, ale aj štýlové riešenie

Praktickosť, funkčnosť, či komfort používania nábytku vo veľkej miere ovplyvňuje prevedenie nábytkového kovania, čiže rôzne závesy a pánty, výsuvy, výklopy, úchytky a podobné prvky. A teraz zdanlivo trochu odbočíme.

Aj umiestnenie elektrických zásuviek v domácnosti je totižto dôležité v rámci praktického hľadiska. Čo však majú elektrické zásuvky spoločné s nábytkom? Je to jednoduché, môžu byť do nábytku integrované.

Výklopné, či výsuvné elektrické zásuvky sú skvelou voľbou všade tam, kde chcete, aby počas toho ako zásuvku nepoužívate, bola táto skrytá. Či už jednoducho kvôli zachovaniu čo najčistejších línií v interiéri, alebo z praktickejších dôvodov, akými môže byť napríklad ochrana elektrických zásuviek pred vlhkosťou a vodou.

Výklopné a výsuvné elektrické zásuvky využijete naprieč celou domácnosťou

Práve vďaka tomu, že takáto zásuvka je mimo používania chránená, patria výklopné a výsuvné elektrické zásuvky k obľúbenej voľbe hlavne pre kuchyne. Práve kuchyňa je miestnosťou, v ktorej je vlhkosť a voda prítomná a zároveň tam potrebujete dostatok elektrických zásuviek pre všetky väčšie, či menšie kuchynské spotrebiče, ktoré potrebujete pri príprave jedál.

Podobne sú takéto elektrické zásuvky vhodné aj do dielne, v ktorej síce zväčša vlhkosť nie je problém, ale rôzne nečistoty áno. V domácich pracovniach, ale samozrejme aj v kanceláriách sú zase výklopné a výsuvné elektrické zásuvky vhodné ak chcete mať možnosť napájať, či nabíjať rôzne elektrické zariadenia, o ktoré v súčasnosti nie je núdza.

Autor fotografie:Autor: LenaProkopenko / Shutterstock.com