Vyberte si typ schodov, ktorý bude pasovať do vášho domova

Presun medzi jednotlivými poschodiami v domácnosti nám umožňuje schodisko. Práve schodisko býva dominantným prvkom moderných domácností a mnohé rodiny si práve na výbere schodišťa dávajú záležať. Jedná sa o moderný, ale zároveň nadčasový prvok, ktorý je najmä v otvorených interiéroch stále na očiach.
Vyberte si preto typ schodov, ktorý bude pasovať do vášho domova.

Drevené schody


Drevo je prírodný materiál s neobmedzenou životnosťou, preto je jednou z prvých volieb pri výbere nového schodišťa. Nové schodište z kvalitného dreva má neobmedzenú životnosť, je nadčasové, na dotyk príjemné a hlavne krásne vonia, čím vytvorí v interiéri príjemnú atmosféru.

Ak chcete drevené schody, drevené samonosné schodište, môžete počítať s vysokou kvalitou. Stačí si len nájsť firmu, ktorá vám dané priestory pomeria a zhodnotí, aký typ samonosných schodov sa vám bude do domácnosti hodiť.
Ak chcete staviť na klasiku, odporúčame vám dať si vyrobiť drevené schodisko.

Moderné schody z troch materiálov


Ak vás drevené samonosné schodište príliš neoslovilo a chceli by ste niečo netradičnejšie, v tom prípade vám odporúčame moderné schody, ktoré sú z troch rôznych, na prvý pohľad nekombinovateľných materiálov. Drevo je neprekonateľným stavebným materiálom. Ak ho však skombinujete s kovom a sklom, dokážeme vytvoriť moderné schody, ktoré vyniknú svojim dizajnom a nadčasovosťou. Drevo je na pohľad príjemný hrejivý materiál, kov zase pôsobí chladivo a keď k tomu pridáme sklo, to tieto dva odlišné materiály spája.
Dajte si vyrobiť moderné schody z troch materiálov a nechajte vyniknúť vašu domácnosť originálnym schodišťom v kombinácii dreva, skla a kovu.

Prekonávanie výškových rozdielov v rámci domácnosti vám umožní kvalitné schodište. Vyberte si do tej svojej také, ktoré si viete predstaviť mať doma aj o desať, či dvadsať rokov. Vyberajte nadčasové drevené schody alebo moderné schody z dreva, kovu a skla.
 


Autor fotografie: Zdroj obrázka: Autor: Supermop / Shutterstock.com