DENNÍK RELAX - Vyhnite sa plateniu drahých kancelárskych priestorov a uprednostnite virtuálne sídlo firmy

Vyhnite sa plateniu drahých kancelárskych priestorov a uprednostnite virtuálne sídlo firmy

Ceny za kancelárske priestory naďalej rastú, čo zarmútilo už viacero nádejných podnikateľov. Ak si chce niekto založiť vlastnú firmu, potrebuje v OR uviesť sídlo firmy. Ak však nevlastní vlastnú nehnuteľnosť, sídlo firmy registruje na adresu, kde žije. Každý podnikateľ však potrebuje mať reprezentatívne sídlo spoločnosti, v ktorom by mohol prijímať svojich potencionálnych klientov.
Všetko toto vám dokáže ponúknuť virtuálne sídlo firmy.

Čo je to virtuálne sídlo firmy?

Ak ste o virtuálnych sídlach firmy ešte nikdy nepočuli, práve teraz je ten správny čas dozvedieť sa o nich. Jedná sa o službu, ktorá má podnikateľskému subjektu ponúknuť lukratívnu adresu v centre Bratislavy, čo mu má pomôcť zviditeľniť sa. Túto službu nevyužívajú len podnikatelia- začiatočníci, ale čoraz častejšie aj dlhoroční podnikatelia, resp. podnikatelia zo zahraničia.

Adresy virtuálnych sídlach nájdete priamo v historickej časti Bratislavy – pi Michalskej bráne, na Palisádach, v komplexe Vienna Gate atď.

Stačí si len vybrať adresu firmy, ktorá vám najviac vyhovuje a sídlo vašej firmy bude práve na takejto lukratívnej adrese.

Preberanie, skenovanie a preposielanie prijatej pošty

Ak sa rozhodnete pre sídlo spoločnosti v Bratislave, čiže pre virtuálne sídlo, získate nielen lukratívnu adresu pre vašu firmu, ale aj ďalšie služby, medzi ktoré radíme aj preberanie, skenovanie a preposielanie prijatej pošty. Takto budete mať istotu, že všetka prijatá pošta bude archivovaná a vy sa k nej budete môcť dostať takmer okamžite.
Firma, ktorá ponúka virtuálne sídla spoločnosti, vám nielenže zabezpečí označenie sídla spoločnosti, ale aj zriadenie vlastnej poštovej schránky.

Zasadacie priestory na danej adrese

Okrem preberania pošty budete mať na danej adrese k dispozícii aj moderne vybavené zasadacie priestory, ktoré môžete využívať pri stretnutiach s klientmi. Takéto priestory oceníte viac ako stretávanie sa v reštauračných zariadeniach s minimom súkromia.