Viete o tom, že v online kasínach môžete získať vysoké vstupné bonusy?

Možno vás ani len nenapadne, že na svoj prvý zisk pri vstupe do niektorého zo slovenských online kasín, nebudete musieť príliš dlho čakať. Každá internetová herňa má totiž úvodný vstupný bonus, ktorý čaká na každého nového klienta.

Vstupné tisícové odmeny

O tom, že si jednotlivé spoločnosti vážia každého nového klienta, svedčia práve vstupné bonusy. Aj vďaka nim môžete úspešne naštartovať vašu hráčsku kariéru. Napríklad v Tipsporte dostanete takúto odmenu podľa výšky vášho prvého vkladu, a to až do limitu tisíc eur.

Rovnaká suma vám príde na účet po splnení podobných podmienok aj v online kasíne Fortuna a DOXXbet. Najvyšší limit bonusu tohto typu ponúka internetová herňa SYNOT TIP, kde môžete vďaka vášmu prvému vkladu získať až 1 500 eur. Dodáme ešte, že ku každému bonusu sa vzťahuje podmienka jeho prestávkovania.

Voľné pretočenia

Odmeny na základe prvých vkladov nie sú tým jediným, čo online kasína novým klientom ponúkajú. Na začiatku vášho hrania môžete zúročiť aj voľné pretočenia. V SYNOT TIP kasíne máte možnosť na základe vášho prvého vkladu získať až 640 free spinov.

V internetovej herni Fortuna môžete na úvod obdržať 150 voľných pretočení za to, že trikrát vložíte po desať eur. Bezplatné pretočenia sú v tomto kasíne skombinované aj so športovou stávkou. Ak ich chcete, stačí si pri registrácii zvoliť bonus 30+30.

Pri začlenení sa do kasínovej komunity DOXXbetu, máte možnosť získať 50 voľných pretočení len za to, že si overíte váš hráčsky účet. Rovnakú sumu spinov vám kasíno pripíše na účet aj zato, že prestávkujete určitú sumu peňazí. O tom, že sa to oplatí vás môže presvedčiť aj nasledujúci údaj. Každý zo 100 dostupných spinov môže vyhrať najviac sto eur.

Informácie k článku sme čerpali z webu casinoserver.sk.
Autor fotografie:https://pixabay.com/sk/geldscheine-euro-%C3%BA%C4%8Dty-209104/