DENNÍK RELAX - Súťažíte v hre LOTO? Máme pre vás tip ako vyhrať

Súťažíte v hre LOTO? Máme pre vás tip ako vyhrať

Radi sa zapojíte do hry LOTO či KENO 10? Neveríte v stratégie, ale iba v náhodu a šťastie? Musíme vám prezradiť, že predsalen výherné stratégie existujú. Samotní výhercovia majú častokrát šťastie, no existuje pár jednotlivcov, ktorí si svoju výhru jednoducho vypočítali pravdepodobnosťami.

Dôležitá je príprava

Pri úspešnej stratégii je dôležité mať prístup k aktuálnym a historickým výsledkom daných žrebovaní. Bez toho, aby ste mali prehľad o histórii hry si stratégiu vytvoriť nedokážete. Výsledky žrebovania LOTO, KENO 10 a výsledky iných hier od Tiposu nájdete online na webe PandaTip.com/sk. Mobilná verzia stránky umožní i prehľadné čítanie výsledkov zo všetkých mobilných zariadení. Výherné čísla pre hru LOTO, KENO 10, EUROJACKPOT a EUROMILIÓNY sú zverejnené ihneď po oficiálnom žrebovaní a zobrazujú nielen výsledky hier, ale aj výpočet výhernej sumy pri daných zhodách. Na stránke taktiež nájdete pravidlá hry, avšak zúčastniť hry sa môžete len na oficiálnych stránkach tiposu či formou kúpy a podania tiketu na licencovaných miestach.

Výherná stratégia - ako na to?

Exsituje viacero súťažných stratégii, no my sme sa rozhodli vybrať pre vás jednu (tú najjednoduchšiu). Keďže neexistujú štatistiky o ich jednotlivých úspešnostiach, rozhodli sme sa podľa vlastného presvedčenia a najmä zložitosti a dostupnosti. Predsalen, nie každý má maturitu z matematiky a vie si vypočítať vzorce z pravdepodobnosti.

Výherná stratégia, ktorú častokrát výhercovia spomínajú sa nazýva “Historické opakovanie čísel”. Stratégia spočíva v opakovaní čísel na danom tikete. Avšak nie hocijakých. Čísla nebývajú náhodné. Hráči si musia pozrieť archív žrebovania a následne sa snažia vybrať čo najčastejšie opakujúce sa výherné čísla. Z nich sa vytvorí nový výherný rad čísel tzv. Váš výherný rad. Následne súťažiaci zadávajú ich výherný rad do tiketov pre každú hru, až kým nevyhrajú. Najjednoduchšie je súťažiť týmto štýlom pri hre Keno 10, no je vhodná i pre LOTO či EUROJACKPOT.

Najčastejšie výhry

V hre KENO 10 je pravdepodobnosť na výhru vyššia, keďže výsledky sú každenné (hra Keno 10 sa opakuje častejšie než iné hry) a štatistík za posledné týždne je oveľa viac. Pri hre LOTO pravdepodobnosť na výhru v istom časovom úseku klesá, avšak pravdepodobnosť výšky výhry je násobne vyššia než pri hre Keno 10.

Aj napriek štatistikám a pravdepodobnostiam, o losovanie EUROJACKPOT majú hráči častokrát väčší záujem než o iné hry. Nepochybne. Ponúkaný Jackpot je zo všetkých hier od Tiposu najvyšší, a preto sa hráči môžu tešiť z najväčšej výhry.

Aj napriek veľkému záujmu o EUROJACKPOT, štatisticky najviac Jackpotov pripadá na hru LOTO, no najvyššie jackpoty padajú práve v hre EUROJACKPOT, v ktorej je vklad tvorený všetkými hráčmi z európskych krajín, ktoré sú do hry zapojené.

Zodpovednosť pri hre

Nech sa už rozhodnete pre ktorúkoľvek hru či výhernú stratégiu, je potrebné zdôrazniť, aby súťažiaci hrali zodpovedne, s rozumom a pevnou vôľou. Dbajte na svoj rodinný rozpočet, neinvestujte z príjmu, ktorý je určený na základné živobytie. Investujte iba zo zdrojov, ktoré nepotrebujete na základné životné potreby. Zodpovednosť pri hre by mali dodržiavať všetci hráči, a to nielen v objeme podaných stávok, ale aj ohľadom psychického aspektu. Závislosť na hrách je častá, a preto skúsme si vymedziť čas a prostriedky na hru a tento limit neprekračovať.

 

Autor fotografie:Zdroj:pexels.com