DENNÍK RELAX - Neviete, kam v Bratislave zájsť na raňajky, čaj či burger? Appka DonAppetit to vyrieši za vás!

Neviete, kam v Bratislave zájsť na raňajky, čaj či burger? Appka DonAppetit to vyrieši za vás!

Aj vaša nálada je priamo úmerne závislá od stavu vášho bruška? Keď sme najedení, máme po dobrej káve alebo koláčiku, sme jednoducho veselší a akčnejší. V Bratislave sa nájde plno podnikov, kde si prídete na svoje. Stačí mať poruke aplikáciu DonAppetit a definovať svoje požiadavky.

Vyhľadávanie podľa jedla a lokality

Ak pracujete alebo študujete v hlavnom meste, dostáva sa vám viacero výhod, a jednou z nich je nepochybne aj množstvo gastronomických zariadení, v ktorých sa dobre najete i si pochutíte. Cestou do práce si môžete skočiť na raňajky alebo si ísť kúpiť obľúbený nápoj, cez pracovnú prestávku alebo voľno medzi prednáškami si zasa vychutnáte obed s kolegami a priateľmi. Teplé jedlo alebo nápoj predsa padne vhod vždy, bez ohľadu na to, či je náš deň dlhý alebo krátky, a zvlášť v prípade, že sa nevyvíja podľa našich predstáv. Ruku na srdce, koľkokrát vám už dobré jedlo zdvihlo náladu? Lenže kde naň natrafiť, keď sa v Bratislave nevyznáte alebo nemáte prehľad o dennom menu každej jednej reštaurácie?

Pomôže vám napríklad aj šikovná aplikácia DonAppetit, kde si jednoducho zadáte svoje požiadavky na lokalitu alebo druh jedla či nápoja, a už si stačí len vybrať. Máte chuť na tradičnú slovenskú kuchyňu, rýchle občerstvenie alebo čosi, čo zaváňa ázijským korením? Pri výbere vhodnej reštaurácie alebo kaviarne vás tiež môže ovplyvniť aj to, či sa tam pokojne najete aj s vašimi deťmi alebo tam majú povolený vstup zvieratá. Keď pracovná prestávka netrvá dlho alebo si chcete sadnúť na kávu a koláčik niekam neďaleko od vášho zamestnania či bydliska, DonAppetit zaiste oceníte.

  
Aplikácia DonAppetit vám to uľahčí

Nikoho nebaví si pripravovať jedlo do zamestnania doma. Veď ráno je času vždy tak žalostne málo a jedlo chutí najlepšie vždy za čerstva, keď sa výpary a ohromná vôňa vznášajú rovno do vášho nosa a spôsobia, že sa vám hneď zbehnú všetky slinky. Zo suchého chleba so salámou by ste asi takú radosť nemali... Nešetrite na svojom zdraví a doprajte si teplú a výživnú stravu denne. Ak držíte diétu, pokojne si zájdite na raňajky, desiatu alebo obed niekam, kde varia zdravo. DonAppetit nedopustí, aby vám škvŕkalo v bruchu, a zachráni vás aj vo chvíľach, keď nemáte silu doma nič navariť. Kam sa vyberiete najesť s celou rodinou, aby ste to nemali ďaleko a každý si prišiel na svoje? Máte v Bratislave obľúbenú lokalitu, kam si radi zájdete na rodinný výlet? Definujte ju a potom si už len stačí vybrať zo zoznamu ponúkaných stravovacích zariadení. Negúglite, ale hľadajte v na to určenej aplikácii, ušetrí vám to čas.