Originálny darček- nesmrteľná fotografia v kryštáli!

Venujte svojim blízkym originálny darček v podobe kryštálu, v ktorom bude zabudovaná fotografia podľa vášho výberu. Jedná sa o jedinečný produkt, ktorý poteší všetkých okolo vás. V krásnom kryštály môže byť vaša fotografia, čím bude kryštál pôsobiť ako pamiatka, ale taktiež môžete použiť aj fotografie zvierat, prírody alebo iných tvarov.

Originálny darček
Neviete, čo kúpiť svojim priateľom ,rodine alebo známym na narodeniny, Vianoce alebo k inému sviatku? Nie je vôbec jednoduché nájsť originálne darčeky, ktorý by vyzerali tak okúzľujúco. Tieto kryštály vám umožňujú si vytvoriť krásny darček, ktorý je unikátny, pretože vy si určíte, aká fotografia v kryštály bude.

3D fotografie
Môžete zaslať akúkoľvek 2D fotografiu, a tá bude prevedená do 3D formátu. Fotografia sa umiestni do vášho vybraného kryštálu a už máte originálny darček pre kohokoľvek. Je celkom na vás, akú fotku si vyberiete. Veľakrát záleží na tom, komu bude kryštál venovaný. Ak hľadáte vtipné darčeky, stačí si vybrať vhodnú fotografiu a kryštál získa humorný nádych.

2D fotografie
Ako aj pre 3D, tiež si môžete vybrať akúkoľvek fotografiu, ktorú by ste chceli použiť. Taktiež si môžete vybrať z mnohých tvarov kryštálov. Rozdiel je len v tom, že fotografia bude do kryštálu prevedená v 2D formáte.

Vtipné darčeky
Či už použijete 2D alebo 3D fotografie, môžeme pre vás vytvoriť jedinečný darček, ktorý môže byť vtipný. Záleží len na správnom výbere fotografie, ktorá môže byť prakticky akejkoľvek témy.

Rôzne tvary
Kryštáli sú ponúkané v rôznych krásnych tvaroch. Podľa toho, na aký účel chcete, aby bol darček využívaný, vyberte si aj vhodný tvar. Môže sa jednať napríklad o tieto tvary kryštálov:

- diamant,
- hranol,
- kľúčenka hranol alebo srdce,
- kocka,
- stojan na perá.

Potešte svoje okolie a venujte im niečo, čo ich poteší a čo ich môže sprevádzať dlhé roky. Sú to originálne darčeky, vhodné pre každého. Túto službu ponúka Laserfoto.sk