V KÚPEĽOCH LÚČKY vyrástla unikátna breza

Ten, kto v poslednej dobe zavítal do kúpeľov pod Chočom, si určite všimol, že v nich chystajú pre klientov niečo nové. Pribudla tam jedna unikátna breza. Ak by ste hľadali drevinu s typickou bielo- čiernou kôrou, určite by ste ju v kúpeľnom parku rýchlo našli, tá unikátna však pozostáva z kovu, skla a betónu.

Názov Breza totiž nesie úplne nová jedáleň, ktorú nedávno v KÚPEĽOCH LÚČKY slávnostné otvorili. Investícia za viac ako milión eur prinesie klientom opäť vyšší komfort pri stolovaní a spríjemní im tak celkový zážitok z pobytu v kúpeľoch. „Veríme, že klienti sa budú v priestoroch novej jedálne cítiť prijemne a vychutnajú si jedlo aj s pohľadom na krásnu prírodnú scenériu Liptova. Keďže chceme neustále zlepšovať kvalitu našich služieb, rozhodli sme sa, že od začiatku roka 2017 prinesieme klientom novinku. Okrem raňajok sa formou bufetových stolov budú podávať obedy aj večere a to bez toho, aby sme zvyšovali ceny pobytov,“ prezradila riaditeľka KÚPEĽOV LÚČKY a.s. Anastázia Mičková.

 V KÚPEĽOCH LÚČKY vyrástla unikátna breza

Okrem spríjemnenia stravovania bude mať nová budova aj ďalšiu dôležitú funkciu. Nachádza sa v nej nová lyžiareň za 15 000 €, ktorá skomfortní pobyt lyžiarom, ktorí do kúpeľov v zimných mesiacoch chodia na obľúbený SKI Wellness pobyt. Ten spája aktívny oddych na zjazdovkách s relaxom v liečivej minerálnej vode. „Nová lyžiareň pre 80 ľudí nie je pre kúpele typická a táto nadštandardná služba bude pre ubytovaných klientov dostupná úplne zadarmo, vrátane uzamykateľných stojanov na lyže. Okrem úschovne lyží v nej môžu nájsť aj moderný ozóngenerátor, ktorý sa postará a vysušenie a dezinfekciu lyžiarok. Lyžiari môžu čas, ktorý doteraz venovali údržbe svojho výstroja vymeniť za relax a regeneráciu v našich bazénoch, alebo liečebné procedúry,“ vysvetľuje obchodno-ekonomická námestníčka kúpeľov Slávka Medveďová.

Vyzerá to tak, že kúpeľníci spod Choča to myslia so zlepšovaním kvality služieb vážne a navyše klientom sľubujú rovnaké ceny pobytov aj na budúci rok. A podľa intenzívnej prípravu ešte počas leta, budú na zimu určite dobre pripravení.