Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

 KÚPELE LÚČKY otvorili nový vonkajší Vitálny svet

V KÚPEĽOCH LÚČKY mali koncom mája poriadne rušno. Okrem otvorenia letnej kúpeľnej sezóny sa v piatok 22. mája 2015 konalo aj slávnostné otvorenie nového vonkajšieho Vitálneho sveta, ktorý doplnil ponuku celoročne otvoreného AQUA-VITAL Parku. Aj keď počasie vyzerá tak, že leto je tento rok akési zubaté, pod Chočom sa rozhodli, že vody a skvelého relaxu v nej nikdy nie je dosť.

Milovníci saunovania si určite po otvorení vonkajšieho Vitálneho sveta prídu na svoje. Po novom tak k fínskej saune, mentolovej saune, rímskemu kúpeľu s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippovmu kúpeľu a tepidáriu, pribudli aj celoročne otvorené atrakcie pod šírou oblohou. „Pre našich hostí sme pripravili novú fínsku saunu, v ktorej môže relaxovať v sede až 16 ľudí. Samozrejme po saunovaní je potrebné sa náležito schladiť, a preto sme pridali aj ochladzovací bazén. Pre tých, ktorí vyhľadávajú radšej oddych vo vode máme novú Jacuzzu,“ informuje obchodno-ekonomická námestníčka kúpeľov Slávka Medveďová.

Kúpele veria, že vďaka neustálim investíciám a skvalitňovaniu služieb sa im podarí dosiahnuť tento rok rekordné tržby, vďaka ktorým by chceli priniesť klientom vždy niečo nové. Príkladom je aj nový Dependance, ktorý rozšíri ponuku ubytovacích kapacít. Klienti už dávnejšie prejavili záujem o saunovanie sa pod holým nebom. Chceme im umožniť lepšie využívať prírodné danosti a krásnu prírodu v našich kúpeľoch. V budúcnosti očakávame vyšší záujem návštevníkov o AQUA-VITAL Park a pravdaže aj nárast tržieb, ktoré by sme radi využili na ďalšiu modernizáciu,“ konštatuje riaditeľka KÚPEĽOV LÚČKY a.s. Anastázia Mičková. 

 KÚPELE LÚČKY otvorili nový vonkajší Vitálny svetAby toho nebolo málo, KÚPELE LÚČKY pripravili na leto množstvo akcií, počas ktorých si návštevníci nový Vitálny svet môžu vyskúšať. Kúpele začali už prvým dňom, keď na medzinárodný deň detí pripravil okrem krásneho divadla pre najmenších vstup do AQUA-VITAL Parku zadarmo. Na svoje si prídu aj školopovinní, ktorí dostanú skvelú zľavu 20% na vstupy do vonkajších bazénov, v prípade že sa ich príde zabaviť najmenej 10. „Zaujímavú ponuku sme prichystali aj pre otcov, ktorí budú sláviť svoj sviatok 21.6. 2015. Máme pre nich vstup zadarmo do celého AQUA-VITAL Parku. Podmienkou je prísť so svojim dieťaťom do 14 rokov, ktoré platí vstup podľa cenníka. Keďže sa končí školský rok, nezabudli sme ani na našich školákov. Pre čistých jednotkárov na základných a stredných školách s aktuálnym vysvedčením máme vstup zadarmo na 2 a 3 hodiny do vonkajších bazénov v AQUA-VITAL Parku do 3.7. 2015,“ prezrádza vedúca obchodného oddelenia kúpeľov Zuzana Melichová.

Vyzerá to tak, že kúpele o návštevníkov nového vonkajšieho Vitálneho sveta určite nebudú mať núdzu. Otcovia, školáci a samozrejme všetci ostatní by mali pohľadať plavky, pretože v KÚPEĽOCH LÚČKY to vyzerá na „Jún plný zábavy a skvelých zážitkov“.