DENNÍK RELAX - Reštaurácie


Reštaurácie

Reštaurácia FORTUNE Banská Štiavnica

05.05.2015

| Reštaurácie

Reštaurácia s terasou, so sedením pre cca 120 ľudí. Krásny penzión a reštaurácia v centre historického mesta Banská Štiavnica zapísaného na listine UNESCO. ..
Čítať ďalej ->
..

Hotel Centrál ** reštaurácia Kremnica

04.05.2015

| Reštaurácie

Dovoľujeme si Vás srdečne pozvať do hotela Centrál, kde Vám ponúkame srdečnosť, pohostinnosť a služby poskytované v strediskách hotela k Vašej spokojnosti. Atraktívnosť hotela zvyšuje samotné mesto Kremnica, ktoré sa môže pochváliť mnohoročnou minciarskou a baníckou ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia DOMA Žiar nad Hronom

09.03.2015

| Reštaurácie

K pôvodnej rodinnej reštaurácií – pizzerii DOMA pribudla v novembri aj v priestoroch bývalej susednej Tatry prijemná reštaurácia DOMA 2, kde sa podáva denné menu. Poskytujeme rozvoz, usporiadame akcie, zábavy, hudobné posedenia s milou obsluhou a rodinnou ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia Trnovce Myjava

06.03.2015

| Reštaurácie

Reštaurácia Trnovce je situovaná v malebnom prostredí Myjavských kopaníc, obzvlášť príťažlivým pre milovníkov prírody. Nachádza sa na okraji mesta Myjava v prekrásnom lesoparku známeho ako PKO Trnovce v blízkosti amfiteátra v ktorom sa každoročne poriadajú medzinárodné ..
Čítať ďalej ->
..

PENZIÓN Q *** Zvolen

25.02.2015

| Reštaurácie

Penzión ***Q s reštauráciou a kaviarnou je nefajčiarskym zariadením s fajčiarskymi zónami. Nachádza sa v pomerne tichom prostredí severnej časti mesta Zvolen volanej Rákoš. ..
Čítať ďalej ->
..

Pizzeria Morgen Senica

09.02.2015

| Reštaurácie

Pizzeria MORGEN - najväčšia a najchutnejšia pizza v meste ! Máte chuť na "najlepšiu pizzu v meste" ? Nemáte chuť na pizzu, ale na výborné jedlá od našich šéfkuchárov ? Navštívte najväčšiu pizzeriu v Senici, pizzeriu Morgen. ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia Fontána Myjava

05.02.2015

| Reštaurácie

Naša reštaurácia FONTÁNA sa nachádza v meste Myjava na Námestí M.R.Štefánika priamo v centre. Vám návštevníkom ponúkame príjemné posedenie v priestoroch reštaurácie. Pre uzavreté oslavy alebo stretnutia máme k dispozícii deliteľné priestory pre 50 až 100 ľudí. V ..
Čítať ďalej ->
..

Penzión ROSY - Myjava

05.02.2015

| Reštaurácie

O nás Náš Penzión ROSY sme pre Vás otvorili v máji 2008. Nachádza sa v regióne myjavských kopaníc, priamo v centre mesta Myjava. Predstavuje moderné a komfortné ubytovacie zariadenie. Ponúka Vám kvalitné ubytovanie v pokojnom prostredí spojené ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia FIT - PIT Senica

30.01.2015

| Reštaurácie

Slúži ako stravovacie a zábavné zariadenie .Ponúkame široký výber jedál a nápojov ,sezónných špecialít. Každý piatok si môžete vychutnať čerstvé sushi. Cez týždeň aj víkend podávame v čase od 11:00 do 15:00 obedové menu. V ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia Matulúv dvúr Sobotište

29.01.2015

| Reštaurácie

V príjemných priestoroch našej reštaurácie Vám ponúkame organizovanie rodinných akcií, svadieb, firemných podujatí, večierkov a iných spoločenských stretnutí. Ponúkame široký sortiment jedál a nápojov, z ktorých si určite vyberiete. ..
Čítať ďalej ->
..

Grand Hotel Senica

29.01.2015

| Reštaurácie

Hotel je umiestnený v širšom centre mesta Senica pri hlavnej komunikácii. Svojim charakterom je koncipovaný ako manažérsky hotel. Cieľom hotela je poskytnúť hosťom počas ich pobytu maximálny komfort. Hotel kladie dôraz na ochranu majetku hostí. Disponuje vlastným ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia Steak House Senica

29.01.2015

| Reštaurácie

STEAK HOUSE - je moderná steaková reštaurácia, prinášajúca pohostinnosť a kuchyňu pre obyvateľov a turistov Senice. Na steaky používame hovädzie mäso tej najvyššej kvality, dovážané z južnej Ameriky, chované na prírodnej báze. ..
Čítať ďalej ->
..

Gastrocentrum Veronika Senica

28.01.2015

| Reštaurácie

Predstavujeme Vám firmu, ktorá bola založená v roku 1996. Desať rokov sa zaoberáme výrobou a predajom jedál, polotovarov a výrobou studenej kuchyne. Našou prioritou je domáca strava a výroba špecialít teplej a studenej kuchyne. Gastronomické zariadenie je nefajčiarska klimatizovaná ..
Čítať ďalej ->
..

Salaš Sobotišťan - Kunovská priehrada Senica

26.01.2015

| Reštaurácie

Salaš Sobotišťan sa nachádza pri rekreačnej oblasti Kunovská priehrada v okrese Senica. Pre veľmi dobrú dostupnosť je často vyhľadávaným miestom pre oddych pri výbornom jedle v príjemnom prostredí. Štýlový interiér vytvára neopakovateľnú atmosféru, ktorá spolu s ..
Čítať ďalej ->
..

Penzión ALMADA Zvolen

26.01.2015

| Reštaurácie

Penzion Almada sa nachádza neďaleko centra mesta Zvolen, v tichom a príjemnom prostredí, obklopenom zeleňou. Ponúkame ubytovanie, v našom penzióne sa nachádza reštaurácia, denný bar, kongresová miestnosť a letná terasa. V areáli penziónu sa nachádza tiež ..
Čítať ďalej ->
..