Reštaurácie

Hotel Atrium Malacky

25.04.2017

| Reštaurácie

Hotel Atrium, lokalizovaný priamo v centre Malaciek, vám okrem príjemného ubytovania ponúka výbornú a chutnú domácu kuchyňu ako aj rôzne špeciality. Priamo v areáli hotela sú k dispozícii možnosti relaxu i nakupovania a náš personál je vždy ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia Kaštieľ Poprad

25.04.2017

| Reštaurácie

Reštaurácia Kaštieľ je v mestkej časti Popradu-Matejovce. Nachádza sa za potravinami Sintra na Lidickej ulici. Pred reštauráciou je velké priestranné parkovisko.Terasa je s detským ihriskom.V reštaurácii sú tri miestnosti.Jedna je fajčiarská a dve nefajčiarské.Denné menu ponúkame ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia U Sváka Ragana - Brezová pod Bradlom

08.02.2017

| Reštaurácie

Reštauráciu “U sváka Ragana” nájdete na sídlisku D.Jurkoviča 40 v Brezovej pod Bradlom. Privíta Vás pokojná atmosféra s ústretovým personálom a profesionálnym prístupom. Prostredie, v ktorom sa na kvalitu jedla kladú veľké nároky a ku každej objednávke ..
Čítať ďalej ->
..

Vývarovňa – svadebka Skalica

24.11.2016

| Reštaurácie

Varíme domácu kuchyňu. Otvorené máme od pondelka do piatka. Počas víkendov robíme spoločenské akcie.Snažíme sa vyhovieť našim zákazníkom, aby sme zaujali Radi Vás u nás uvidíme. ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia ABC - Hotel *** SAN Holíč

14.09.2016

| Reštaurácie

V príjemnom prostredí našej reštaurácie so 70-miestnou kapacitou si môžete vybrať chutné jedlá zo širokej ponuky tradičnej slovenskej alebo zahraničnej kuchyne. Počas teplých dní, môžete využiť slnečnú terasu. V našej spoločenskej sále Vám usporiadame rodinné oslavy, svadby, ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia na Špici Holíč

28.07.2016

| Reštaurácie

Naša reštaurácia Vám ponúka možnosť rýchleho a chutného stravovania počas pracovných dní v čase od 7:30 do 16:00. Ponúkame desiatové a obedové menu, ktoré pozostáva z polievky a 5 druhov jedál. Možnosť objednať priestory pre spoločenské príležitosti, max. ..
Čítať ďalej ->
..

Koliba na Stiborovom dvore Beckov

01.07.2016

| Reštaurácie

Chcete si posedieť v lone prírody? Neváhajte a navštívte nás. Po dobrom jedle sa môžete poprechádzať v okolitej prírode a hlavne vaše deti nech spoznávajú, čo všetko v prírode je možné vidieť. Na salaši môžete vidieť, ..
Čítať ďalej ->
..

Starý pivovar u Bociana Kysucké Nové Mesto

29.06.2016

| Reštaurácie

Reštaurácia „ Starý pivovar u Bociana je otvorená v Kysuckom Novom Meste od minulého roka. Navštevníka na prvý pohľad zaujme jej vkusné zariadenie, ktoré sa nesie v štýle starožitného nabytku, doplneného dreveným obložením miestností a decentným ..
Čítať ďalej ->
..

SALOON RESTAURANT KAPUSTNÍK

21.06.2016

| Reštaurácie

Srdečne Vás vítame. Budeme radi, ak u nás strávite príjemné chvíle a budete spokojní s našimi službami. Reštaurácia sa nachádza na Kukučínovej ulici v Novom Meste nad Váhom. V tejto budove sídlila školská družina. Od roku 1991 ..
Čítať ďalej ->
..

Wellness hotel SPARK**** Malacky

31.05.2016

| Reštaurácie

Wellness hotel SPARK**** je novootvorený štýlový hotel v rekreačnej oblasti Vampíl, ktorý ponúka svojim hosťom nadštandardné služby na vysokej úrovni trojhviezdičkového hotela. ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia Stará kotolňa Senica

25.05.2016

| Reštaurácie

Štýlová reštaurácia s kapacitou 84 miest + 70 miest na terase. 15 druhov Belgických pív, 18 druhov vína. Reštaurácia vhodná na usporiadanie súkromných a firemných akcií ako sú svadby, promócie. Oslavy narodeniny, stretávky a podobne. K dispozícií 20 ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia a pizzeria Oliveto Malacky

25.05.2016

| Reštaurácie

Pizzeria – reštaurácia Oliveto – sídlisko Juh. Malacky Oliveto, v preklade Olivový háj, ponúka svoje služby, všetkým, ktorí majú radi kvalitnú pizzu a domáce cestoviny, ktoré vyrábame podľa talianskeho receptu v našom zariadení. ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia Passage ARLI Senica

27.04.2016

| Reštaurácie

Nový hotel ARLI*** so svojim moderným architektonickým riešením a dizajnom tvorí súlad s okolitym prostredím. ..
Čítať ďalej ->
..

Jedáleň Olympia Banská Bystrica

26.04.2016

| Reštaurácie

Denne ponúkame našim zákazníkom polievku a výber z denných menu za prijateľnú cenu, ktoré sa skladá z mäsitých, zeleninových a sladkých jedál. ktoré denne pripravujeme pre našich zákazníkov z najkvalitnejších čerstvých surovín. Jedáleň je vybavená najmodernejšou ..
Čítať ďalej ->
..

Poľovnícka reštaurácia - Gbely

26.04.2016

| Reštaurácie

Naša poľovnícka reštaurácia sa nachádza v malebnom mestečku Gbely v okrese Skalica, približne 70 km od Bratislavy. Ponúkame bohatý jedálny lístok zameraný na jedlá z diviny a rýb, ale nechýbajú ani klasické jedlá . K dispozícii ..
Čítať ďalej ->
..

FINE Restaurant a Apartments Malacky

25.04.2016

| Reštaurácie

PONÚKAME VÁM PESTRÝ VÝBER KULINÁRSKYCH ŠPECIALÍT PRIPRAVOVANÝCH Z KVALITNÝCH A ČERSTVÝCH SUROVÍN. ZÁRUKOU KVALITY NAŠICH JEDÁL JE AJ NAJMODERNEJŠIA GASTROTECHNOLÓGIA A SKÚSENÝ TÍM KUCHÁROV. ..
Čítať ďalej ->
..

Motorest Hruška Bošany

19.04.2016

| Reštaurácie

Sme na novo otvorená rodinná reštaurácia ktorá sa nachádza nad obcou Bošany (na kopci). Môžete si u nás vybrať zo širokej ponuky jedál,posedieť v príjemnom prostredí. Pripravujeme pre Vás jedlá vždy z čerstvých surovín , a ..
Čítať ďalej ->
..

Na nátoni - miesto pre vašu oslavu Myjava

08.04.2016

| Reštaurácie

Rodinná reštaurácia Na nátoni je postavená na základoch starej „Margetiackej chalupy“, ktorá bola typickou kopaničiarskou usadlosťou. ..
Čítať ďalej ->
..