Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Wellness hotel SPARK**** Malacky

 

O nás

Wellness hotel SPARK**** je novootvorený štýlový hotel v rekreačnej oblasti Vampíl, ktorý ponúka svojim hosťom nadštandardné služby na vysokej úrovni trojhviezdičkového hotela. 

Hotel je vzdialený necelé 2 km od mesta Malacky, v tichej oblasti uprostred borovicového lesa. Nachádza sa pri diaľnici D2 (smer Brno-Bratislava), len 20 minút od Bratislavy, 5 minút od automobilového priemyselného parku, a v blízkosti golfového ihriska White Eurovalley Golf Park, Malacky. 

Aj keď iba na skok od ruchu hlavného mesta Bratislavy, u nás nájdete oázu pokoja uprostred prírody, vychutnáte si prechádzku k hotelovému jazeru, alebo si oddýchnete a naberiete nové sily v priestrannom wellness centre. 

 Všetky priestory hotela sú klimatizované a nefajčiarske. 

Video prechádzka hotelom 

Ubytovanie 

Wellness Hotel Spark**** ponúka najmodernejšie a najkvalitnejšie ubytovanie v Malackách a okolí. Všetky izby a apartmány sú elegantne zariadené v prírodných teplých farbách, ktoré ponukajú hosťom pohodlie a príjemnú atmosféru.

Každá hotelová izba má elegantný a nový nábytok, vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, sušič na vlasy, župan, Wifi pripojenie na internet, telefón s priamou voľbou, farebný LCD televízor s výberom programov, a klimatizáciu s individuálnou reguláciou.

Radi by sme upozornili našich hostí, že priestory hotela ako aj všetky izby a apartmány sú nefajčiarske.

 

Izby a apartmány

Počet

 

Dvojlôžkové izby

20

Elegantne zariadené dvojlôžkové izby, vybavené moderným nábytkom, poskytujú komfort a príjemnú atmosféru. Všetky izby majú možnosť prístelky.

Bezbariérové izby

1

Špeciálne upravená pre imobilných hostí, spĺňajúca kritéria pre maximálne pohodlie.

Apartmány

3

Vychutnajte si pobyt v jednom z našich apartmánov, určených pre náročnejších hostí, resp. dlhodobo ubytovaných hostí, ktorí potrebujú okrem ubytovania aj pracovný priestor.

Prístelky 

12

Na izby je možné si doobjednať prístelok na samostantom lôžku.

Detské prístelky

3

Pre deti do 15 rokov je možné si priplatiť detský prístelok.

 

Wellness 

Wellness centrum Wellness Hotela Spark**** Vám ponúka možnosť relaxovať telom aj dušou. K dispozícii je hosťom 12x6m kľudový bazén s protiprúdom a chrličom, vírivka pre 5 osôb, útulný detský bazénik, parná soľná sauna, bylinková aroma sauna, infra sauna, ochladzovacie sprchy, a relaxačná miestnosť. Vo wellness centre sa taktiež nachádzajú Spa I. a Spa II. miestnosti určené na masáže, kozmetické ošetrenia a rôzne procedúry.

Wellness centrum je otvorené aj pre verejnosť.

Počas kurzov plávania alebo rôznych akcií je wellness centrum uzatvorené. Informácie nájdete vždy v záložke Oznamy alebo priamo na recepcii +421 (0) 34 7746203-4.  

"Plávanie" dojčiat, batoliat, detí predškolského a školského veku

Wellness centrum Vám ponúka možnosť navštevovať kurzy plávania pre deti od dojčiat až po predškoský vek.

Našim cieľom je radostná hra rodičov s deťmi vo vode, ktorá u detí stimuluje spontánnu pohybovú aktivitu nevyhnutnú pre ich zdravý telesný i duševný vývoj. Formou veselej hry s riekankami a pesničkami sa navyše snažíme udržať a upevniť prirodzený vzťah detí k vode a zároveň podporiť kvalitný a láskyplný vzťah rodič-dieťa. Viac informácii na www.plavacik.skfacebook webstranke Plaváčik alebo plavacik@yahoo.com, tel. 0910/949 398

Darujte svojim deťom darček na celý život...  zábavu, radosť a zdravie v pohybe...

 

Špeciálna ponuka - NOVINKA nášho wellness centra sú KOZMETICKÉ OŠETRENIA TVÁRE ( v ponuke rôzne typy kúr pre pleť ), objednajte sa na tel. 034/7746203, alebo na: recepcia@hotelspark. sk.

 

 

Stravovanie

Príďte si vychutnať nezabudnuteľnú atmosféru v exkluzívnej hotelovej reštaurácii Spark, s jedinečnou architektúrou a krásnym výhľadom na prírodu a jazero. Ponúkame výber vynikajúcich jedál zhotovených z tých najkvalitnejších a vždy čerstvých surovín. Nechajte rozmaznávať svoje chute, špeciality zostavené špičkovým šéfkuchárom čakajú len na Vás. 

Reštaurácia je ideálnym miestom pre svadby, firemné obedy, narodeninové oslavy, či rôzne rodinné a iné stretnutia

Požiadavky na svadbu a rôzne stretnutia prosím zasielajte na emailovú adresu: office@hotelspark.sk. Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku. 

Počas letnej sezóny Vás radi obslúžime na priestrannej letnej terase. 

Tešíme sa na Vás a prajeme Vám dobrú chuť! 

 

 

 

Kde nás nájdete?

 

Adresa:

Plavecký Štvrtok 901, Plavecký Štvrtok, 900 68
Telefón:  +421 34 774 62 03

Email: recepcia@hotelspark.sk
www: http://www.hotelspark.sk/
GPS: 48.395439, 17.012414

 
Otváracie hodiny reštaurácia
Po-Štv, Ne : 11:00 - 22:00
Pia, So : 11:00 - 23:00


Denné obedové menu: 

Aktuálne obedové menu nájdete na www.kamnamenu.sk

 

Fotogaléria

 Wellness hotel SPARK**** Malacky

 

Wellness hotel SPARK**** Malacky

 

Wellness hotel SPARK**** Malacky

 

Wellness hotel SPARK**** Malacky

Wellness hotel SPARK**** Malacky

Wellness hotel SPARK**** Malacky

Wellness hotel SPARK**** Malacky